'Vatromet' u Bačkoj Palanci - Situacija za VAR, prvenac Savića i povratak Bačke!

sreda 03.04.2019.
17:18

Situacija kod vodećeg gola Crvene zvezde definitivno za analizu. Odmah zatim još jedan gol, momka koji je ga je dugo čekao, ali i pogodak kojim se domaćin vratio u život.

Beta/Branislav Božić/Ds

Fudbaleri Crvene zvezde poveli su u šestom minutu duela sa OFK Bačkom golom Milana Pavkova, a pet minuta kasnije na semaforu je već pisalo 0:2!

Vodeći pogodak crveno-belih zahteva analizu jer ni na osnovu usporenog snimka ne može sa sigurnošću da se tvrdi da li je došlo do povrede pravila fudbalske igre.

Posle centaršuta Veljka Simića sve je bilo "čisto", ali je usledio udarac El Fardu Bena i odbrana golmana Zogovića nakon čega su viđene dva (ne)sporna detalja.

Pitanje je da li je Ben igrao rukom, odnosno da li je zatim Milan Pavkov bio u ofsajdu kada je lopta krenula ka njemu.

Situacija koja bi definitivno bila jasnija da imamo VAR tehnologiju.

Pet minuta kasnije OFK Bačka je ponovo kapitulirala. Strelac drugog gola bio je Vujadin Savić. Bio je to njegov prvenac u dresu Crvene zvezde!

Da utakmica ne bude lišena neizvesnosti u ranoj fazi postarao se Nikola Radović koji je u 15. minutu zaobišao Borjana i smanjio na 1:2!

Pravi vatromet na stadionu "Slavko Maletin - Vava"!