VANREDNO u Borcu, evo šta je večeras najavljeno

nedelja 29.10.2017.
21:25
Izvor: Sportske.net, boracfk.com

Jasno izražno nezadovoljstvo u čačanskom Borcu posle poraza u drmatičnoj završnici od Partizana.

Beta/SašaĐorđević/Ds

Čačani su do 97. minuta imali bod ''u džepu'', ali je Zoran Tošić u poslednjim sekundama doneo pobedu Partizanu (2:1) iz odlično izvedenog slobodnog udarca.

Ipak, pojedine odluke sudije Anđelovskog u finišu utakmice (dosuđen penal za Partizan, sporan faul kod slobodnog udarca, mnogima nejasno zašto je utakmica toliko produžena...) izazvale su veliko nezadovoljstvo u Borcu, pa je večeras na zvaničnom klupskom sajtu najavljeno vanredno zasedanje Upravnog odbora kluba.

''Posle skandaloznog suđenja Novice Anđelovskog koji je svojim odlukama direktno skrojio ishod utakmice između Borca i Partizana doneta je odluka da se za ponedeljak 30. oktobar sazove vanredna sednica Upravnog odbora FK Borac.

Na sednici UO će se nakon detaljne analize događanja sa pomenute utakmice doneti odluka o daljem koracima i učešću našeg kluba u Super ligi Srbije'', navodi se u saopštenju na zvaničnom sajtu Borca.

71 Komentara

MARCO NICO
Monday, 30.10.2017
22:18

Meni deluje da je Tosic promasio loptu glavom iako je isprva bio blizi njoj i u tom smislu zasticen, i da se zbog tog promasaja zakucao u tog igraca Borca. Tek posle toga je dotakao i loptu, ali (po meni) TEK posle faula.

MilosNUSKNVP
17:39

Izadju iz lige sada ili ispadnu u maju , svejedno !

magister
13:21

Na svu sreću postoji snimak. Dva i po minuta prekida u produženih pet i faul nad Tošićem u 94.57. Sram vas bilo.

magister
21:28

Vi što dajete minuse, imate li mogućnosti da vidite utakmicu unazad. Produžetak o 5 minuta je počeo da se igra u 91min. i 23sec. Znači, sudija tad označava da igra počne posle prekida i 5 minuta teče od tog momenta. Naravno da sad na snimku sve vreme radi, ali naravno da se prekid ne računa u igru, jer je sudija označio prekid još u 89.48, kad je izbila gužva, kad je igrač Borca napucao Evertona. Kad se na tih 1minut i 23 sekunde, doda 1 i minut i 9 sekundi prekida između 91.42 i 92.51 (samo 19 sekundi što je utakmica nastavljena) to je ukupno 2min. i 32 sekunde, koje se NE RAČUNAJU, jer je sudija tad označavao prekid produžavao vreme. Znači prekršaj nad Tošićem, koji je na snimku u 94.57 je u stvari, što se igre tiče, u 2 minuta i 25 sekundi nadoknade vremena. Pa čak i da se ne računa, prekršaj je bio u okviru 5 minuta. A iz tog prekršaja je postignut gol. Neki novi Viktor Igo će pisati o vama.

magister
12:33

Gledam ponovo, radi ovog saopštenja, kao i saopštenja Zvezde. 69.09 di 69.29: faul Evertona, naleteo na igrača Borca, malo s boka, malo s leđa, da je samo s boka - ne bi bio faul. Ovako - opravdano. 20 sec kasnije, igrač Borca s leđa - izgura Partizanovog igrača u aut. Slučajno - skoro isto kao ono pre 20 sec, samo - drastičnije: 100% faul, po istom kriterijumu. Sudija prećuti, i par sekundi posle toga gol za Borac. Hoće li se i ovo analizirati? Gledam dalje...

DR DRE
16:52

Bravo za komentar, i ja sam to isto primetio.

Sale Mladenovic
11:33

Evo Vam link pa proverite da li je regularno što je meč toliko produžen pre nego li nešto napišete.Pogledajte usput i situacije pre gola Borca i situaciju gde igrač borca loptom napucava Evertonannhttps://www.youtube.com/watch?v=PnePM43-auk od 91:42 - 92:54 Mateusovo foliranje .Prekršaj je bio u 95:02. Za vreme nameštanja živog zida od 95:02 - 96 :42 foliranje očigledno Kneževića.Znači 1:12 + 1:40 = 2 minuta i 52 sekunde foliranja.Pogledajte prvo snimak pa posle nešto komentarišite da ne ispadate smešni.

10:58

Proverite koliko se Mateus valjao u zaustavnom vremenu pa ce Vam biti jasno sto je nadoknadjeno i to.Ako niste gledali meč glupo je da komentarišete.Čak i da je 10 minuta produžio ništa ne bi bilo neregularno.

Toto Salvatore Riina
08:38

Samo mi nije još jasno. Dvojica se sudare, jednako udaljeni od lopte, padnu....i odbrambenom igraču se sudi faul???

Aca008
Sunday, 29.10.2017
23:53

Ma dosta vise drame,i zvezda i partizan su mutni,u ostalom ko i fss,sram vas bilo.

ubipacijentic
23:30

A crveni zbog napucavanja loptom Evertona.?

Povratak kralja 59
23:12

Ajde još malo da padnu maske, da vidimo koliko ste spremni da se brukate: https://www.youtube.com/watch?v=9guN37fcd4I 1:22:13 - očigledan prekršaj nije dosuđen za Partizan nakon koga je Borac stigao do izjednačenja. Partizan je oštećen i u Čačku!

Gogi-11
07:12

Da kada su u pitanju protivnicki igraci treba im davati zute i crvene za prek pogles upucen partizanovim igracima a kada vasi lome noge samaraju i pesnice onda je to neopreznost i nema kartona svaki slican kontakt nad vasih igrnaca sa protivnicima kao ovaj nad mileticem vi obicno tretirate kao musku igru a penal nije ni kada igrača drzite i vucete slucaj trujic ali za vad je penal i kada vam neko duse iza ledja...

Dolina cupova
07:42

Ko to gleda? Ovde ne treba nista komentarisati, igraju evropu zbog 250 penala dosudjenih prošle sezone, ove im se takodje svira sve i svašta, a opsta buka se diže nakon svake utakmice Partizana! Sto bi rekao dr iz Zeleznika, to je prica drzte lopova! A faul za Partizan kod izjednacujuceg gola, gle čuda, niko nije video!

MARCO NICO
22:38

Ionako cete ispasti, nemojte previse da dramite. Inace, penal jeste postojao.

22:49

Penal je sumnjiv ali mozda je i bio ali onaj faul je mogao samo da se svira kao faul u napadu. I to je u sudija vidio ali je imao ovitu namjeru da pomogne partizanu

22:37

Analizirajte sve od početka, koliko je prekršaja imao Čađenović da ne dobije nijedan žuti, pa je kod penala dobio prvi umesto drugog, a pogotovo Jovanovića koji je dobio samo žuti za prekidanje igre ubacivanjem lopte u teren i gađanjem loptom protivničkog igrača. Voleo bih da izmerite svaku sekundu kod dužih prekida utakmice da vidite da li se igralo aktivno 90 u tih 97 minuta. Analizirajte i kako ste došli do auta nakon koga ste dali gol, analizirajte i vaše utakmice protiv zvezde ako smete, naravno.

22:45

Nemoj ti Zvezdu da mesas ovde

23:36

Očekivan komentar za nekog kome je Zvezda trn u oku jer njegov iz fotelje i komentarima voljeni klub nikada neće postići to što je njegov trn u oku postigao. Teška je to patnja. Naravno normalno da je sve bilo regularno.🤔😂🤣

NS 1 0 8
23:31

Што да не меша, па не зову вас за џабе близанци

23:29

Naši se još nisu ni istuširali vi ste već saopštenje napisali, a ja vas mešam. Znate ko ga je poslao, a ja vas pita ko ga je poslao da ne dosudi čist prekršaj nad Miletićev već dosudi aut i Borac da gol iz tog kontranapada? Saopštenje bla, bla, bla, a nigde činjenica.

Mirko Mirkic
22:36

A sta ste cekali da pobedite Partizan...nemoj te da se krijete iza jedne dobro odigrane utakmice

22:50

Ne znaci ako je klub los da ga jos treba i pokrasti

MARCO NICO
21:23

Nije tacno da nijedan navijac Partizana ne misli isto kao i ti to jest kao vi.

00:11

Partizan nije dovoljno dobar ali to ne znači da ga treba pokrasti (čist prekršaj za Partizan nije dosuđen pre izjednačujućeg gola Boraca), isto tako se može reći i za Rad, Mladost, Spartak i Napredak iako su ova poslednja tri bila bolja od zvezde ali su ipak pokradena, a ti si ćutao tada.

Petar Petar
23:41

Naravno da ne znaci. Ali po cemu je Borac pokraden veceras? Iskreno, da se ja pitam igrom Partizan nije zasluzio da pobedi, kao ni vecinu utakmica ove sezone, ali ja stvarno ne vidim da je Borac toliko drasticno ostecen u ovoj utakmici. Jeste, taj poslednji faul je mogao i da svira i da ne svira, ali zar to nisu vec uobicajene stvari i kad igra Partizan, a i kad igra Zvezda? Nista drasticnije nego sto se vec gleda godinama u nasoj ligi kad su ta dva tima u pitanju. Penal, onako, po meni jeste, ovaj faul ne znam, mogao je i tamo i ovamo. U svakom slucaju treba se pogoditi sa 30 metara. Znaci, niti je neka idealna pozicija, niti je faul totalno bez osnova. Nekih kardinalnih gresaka nije bilo osim sto su popili gol u poslednjoj sekundi, pa im je vise krivo.

NS 1 0 8
23:30

Па да, Партизан не сме да се победи, ма ни бод не сме да се узме!? Немој случајно неко да је победио једног од два шампиона галаксије. Сме да се игра само против Радника, Лучана итд.

chaki
22:35

Teska kradja i sramota od sudjenja!

NS 1 0 8
22:33

Иступите из лиге, и сви остали клубови треба да иступе. Ионако се ова спрдња од лиге игра због два шампиона галаксије са Топчидера. Нека онда играју 30 дербија у сезони

svojnasvome
00:01

Kao grobar mogu da shvatim ovo oko ta dva kluba al da predstavnici cz ista kazu podle svih kradja, pa jos vicu za psoslu sezonu gde su zatvorili 70% meceva u odnosu na nasih mozda 30% a gde smo ih na kraju krajeva dobili u svim derbijima.....pa evo najsvezije sa penalom protiv Spartaka.......oni nek cute samo

The Real Man
22:29

Izgubili ljudi premije pa moraju ovako da reaguju, razume se od koga...

Crveno boja ljubavi
22:29

Lepo istupite iz lige,uzece vas Madjarska liga,Zvezda ce isto istupiti,nas ce uzeti Nemacka,uzela bi i PL,ali smo previse udaljeni

Sladjan Radisavljevic
23:16
Petar Petar
23:43

Jos kad im posaljete istrazivanja da trcite kao da igrate finale LS ima automatski i titulu da vam dodele.