Užičani preslišali OFK Beograd, opet ''dišu za vrat'' Zemuncima!

ponedeljak 08.05.2017.
20:18

Danas odigrana poslednja utakmica 26. kola Prve lige Srbije. Sloboda napravila još jedan važan korak ka Superligi.

ofkbeograd.co.rs

Ekipa Slobode iz Užica danas je kao gost savladala OFK Beograd na Karaburmi rezultatom 3:1 (2:0).

Veliki deo posla Užičani su završili još tokom prvog poluvremena, kada su poveli sa 2:0, golovima Došljaka u 13. i Emeke u 33. minutu.

Prednost gostiju je u 55. minutu prepolovio Radunović, a sve dileme oko pobednika otklonio je Nikola nešović, koji je jedanaest minuta kasnije postavio konačnih 1:3.

Ovom pobedom, Sloboda je na trećem mestu ponovo prišla na samo bod zaostatka za drugoplasiranim Zemunom, koji je za sada na poziciji koja vodi u Superligu.

Četiri kola pre kraja, prva je Mačva sa 56, Zemun ima 51, a Sloboda 50 bodova. OFK Beogradu je ovo 17. poraz u 26 odigranih kola i nalazi se na poslednjem mestu sa samo 13 osvojenih bodova, dvanaest manje od pretposlednje Kolubare.