Utisci navijača Partizana - Đerlekov nepriznati gol, ko ih je razočarao?

subota 31.03.2018.
17:53

Imaju navijači Partizana danas mnogo razloga za zadovoljstvo, ali i dva koja im pomalo kvare raspoloženje.

partizan.rs/Miroslav Todorović

Fudbaleri Partizana danas su kao gosti trijumfovali nad Bačkom rezultatom 2:1 i nastavili poteru za vodećom Crvenom zvezdom u borbi za titulu.

Crno-belima su trijumf doneli Ožegović iz penala u drugom i Tavamba u 78. minutu, a mreža domaćih zatresla se još jednom u uvodnim minutima utakmice, kada je talentovani Armin Đerlek poslao loptu u gol, ali taj pogodak nije priznat zbog ofsajda, po proceni arbitara.

Ono što zabrinjava navijače Partizana danas jeste partija Marka Jankovića kojom očigledno nisu zadovoljni, a u prilogu su neke od njihovih reakcija ovog popodneva.

19:52

Sta im tu nije jasno, covek ce igrati sve dok ga ne prodaju za zeljene pare...

Piksi G0L iz kornera
19:07

Bez obzira sto sam veliki Zvezdas moram reci da je Armin Djerlek zlatna koka partizana. Imace slicnu karijeru kao i njegov sugradjanin Adem Ljajic.

RG VILI
21:00

Totalno te razumeml zato sto pratis nas klub

Sunday, 01.04.2018
11:03

Ti najbolje znas kako je to kad pratis svog rivala vise nego svoj klub.

DekiStankovic5
19:04

Pa ovo deluje kao ofsajd,dizete frku kao da je nesto ocigledno,stari spineri.

Realan_PFC
01:09

previse se frke diglo oko gola djerleka, realno nevidi se ni ovde kad se zaustavi najtacnije, a zamislite kako je bilo sudiji sa strane, 3 igraca utrcavaju istovremeno, tesko je to za videti, ako i nije bio ofsajd teska je situacija, treba oprostiti sudiji

MOE28
09:22

Zasto onda vi dizete frku oko penala koji je vise nego ocigledan?

18:22

Janković je svake sekunde od 82 odigranih minuta zasluživao da bude zamenjen, a Sumi opet samo 10-ak minuta pa iako je očigledno da Janković fizički nije bio spreman da odgovori zadacima Suma je presedeo skoro ceo meč na klupi. Tavamba i Ožegović su se ispromašivali tj. dali samo po gol ali za mene najjači utisak je ovaj zvezdin trio-fantastiko tzv. sudija. On je morao da dosudi onaj penal, a od tog trenutka je već krenuo da krade i kraducka gde i koliko može ne bi li ugurao utakmicu u neizvesnost što je uspeo kasnije uz pomoć pomoćnika priznavši gol iz očiglednog ofsajda. Taj je protivi Rada i Mačve zvezdi doneo 6 bodova, samo on, taj jedan sudija 6 bodova zvezdi.