petak 22.05.2020.
13:01

Crno-beli su uspeli da slave u današnjem meču protiv gradskog rivala.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Zemun je danas bio gost u Humskoj u sklopu priprema za nastavak sezone, a ekipa Partizana je uspela da slavi sa 2:1 (2:0).

Partizan je bio bolji tim, stvorio je više šansi i reklo bi se da Savo Milošević ima razloga za zadovoljstvo.

Prvo poluvreme sudio je trener Partizana Savo Milošević, a drugo trener Zemuna Milan Ristić.

Već u 19. minutu Partizan je poveo sa 1:0 nakon akcije po desnoj strani, ponovo je tekla akcija preko Denisa Stojkovića i Lazara Pavlovića koji je uposlio Sadika, a Nigerijcu nije bilo teško da zatrese mrežu za 1:0.

Samo tri minuta kasnije 2:0 za Partizan, Stevanović i Markec su bili u akciji, a Pavlović je krunisao dobro asistenciju Markovića za veliku prednost crno-belih.

U drugom poluvremenu bez mnogo dobrih akcija, Zemun je imao jednu dobru šansu kada je Avrić prebacio gol, a u 58. minutu Ivanović promašuje zicer.

Ipak, gosti pred sam kraj uspevaju da stignu do smanjenja rezultata zbog slabije odbrane Partizana, Veljko Kuzmanović je uspeo da izigra odbranu i da smanji na 2:1 u 75. minutu.

Upravo to je bio i konačan rezultat ovog meča.

Bundesliga

Partizan (prvo poluvreme): Stojković - Miletić, Ostojić, S. Pavlović, Brežančić - Natho, D. Stojković - Marković, F. Stevanović, L. Pavlović - Sadik.

Zemun: Krunić, Stokić, Đalović, Kiso, Pavlović, Ristović, Vasiljević, Mijailović, Križan, Avrić, Njamculović.

Partizan (drugo poluvreme): N. Stevanović, Smiljanić, Vitas, Vujačić, Urošević, Zdjelar, Šćekić, Lakčević, Asano, Ivanović, Matić