Autor: Beta Beta
subota 18.02.2017.
19:14
Izvor: Beta

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas na Banovom brdu Javor posle preokreta sa 2:1 u poslednjoj utakmici 22. kola Super lige Srbije.

Beta/BranislavBožić/Ds

Na klupi Čukaričkog debitovao je trener Nenad Lalatović, koji je u jesenjem delu sezone predvodio Vojvodinu.

Prvo poluvreme utakmice na Banovom brdu preteklo je u izjednačenoj borbi, u kojoj se bolje snašli gosti. Javor je poveo golom Alekse Amanovića u 35. minutu kom je to bio prvi gol u dresu ekipe iz Ivanjice.

Čukarički je u drugom poluvremenu zaigrao znatno ofanzivnije, što je ekipi Nenada Lalatovića donelo velika tri boda u bori za plej-of Super lige Srbije.

Izjednačujući pogodak postigao je Ognjen Ožegović u 63. minutu, da bi preokret doneo Aleksandar Jevtić u 82.

Čukarički je 11. na tabeli Super lige Srbije sa 23 boda, dok je Javor šesti sa 32.

"Brđani" će u narednom kolu ponovo igrati na svom terenu, a u goste im dolazi Napredak iz Kruševca, dok Javor dočekuje Spartak.