Ubedljivi Partizan pred Dila Gori!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 08. jul 2015.

• 19:19

Partizan je nastavio sa odličnom igrom na pripremama u Sloveniji, danas je pobeđen Vašaš sa 4:1.

Partizan je odigrao četiri utakmice na pripremama, zabeležio isto toliko pobeda.

Danas je ekipa Zorana Milinkovića bila najefikasnija, postigla je čak četiri gola, napravila pravu uvertiru za kvalifikacije za Ligu šampiona protiv Gruzijaca, na kraju je bilo 4:1 za našeg predstavnika.

Strelci za Partizan su bili Ostojić, Oumaru, Trujić i Kojić.

Ovaj meč obeležio je i veoma loš teren koji je bio natopljen, ali to nije smetalo fudbalerima Partizana da danas "zgazi" svog protivnika u svakom smislu te reči.

Krenulo je prečkom koju je pogodio Božinov na asistenciju Oumarua, Ninković je imao par sjajnih prodora, baš kao i novopečeni Srbin, Oumaru. Ipak, gola nije bilo sve do 20. minuta.

Tada je nakon kornera koji je izveo Ninković najviše skočio Ostojić i doveo Partizan u vođstvo od 1:0. Ovo je ujedno bilo sve vredno pomena u prvom poluvremenu, Partizan je zasluženo vodio protiv Mađara.

U drugom dominacija Partizana.

Nakon jednog šuta Nikole Ninkovića snašao se Oumaru, skrenuo je loptu ka mreži, a golman Vašaša nije mogao ništa da uradi, pa je Partizan već tada vodio sa 2:0.

Ono što jedino treba da brine Milinkovića jeste greška Bandalovskog koji je poklonio loptu Novaku, a ovaj je rutinski savladao golmana Partizana za 2:1.

Trujić je do kraja meča uspeo rezantnim udarcem da donese još jedan gol Partizanu, da bi Kojić na kraju postavio konačan rezultat nakon velike gužve u šesnaestercu Mađara.