"Triling" Partizana, debitovali Fabrisio i Jevtović

• 21. jun 2015.

• 21:25

Aktuelni šampion Srbije upisao je prvu pobedu na pripremama za novu sezonu pošto je u nedelju u Bajinoj Bašti bio bolji od lokalnog zonaša Slogu.

Fudbaleri Partizana u nedelju su odigrali prvi kontrolni meč u sklopu priprema za novu sezonu. Crno-beli su bili gosti u Bajinoj Bašti gde su odmerili snage sa lokalnim zonašem Slogom.

Izabranici Zorana Milinkovića slavili su rezultatom 3:0 (1:0) a strateg crno-belih dao je priliku dvema različitim postavama u prvom i drugom delu utakmice.

Vodeći pogodak za Partizan postigao je Nemanja Kojić već u 7. minutu a ubedljiv trijumf crno-belih omogućili su Predrag Luka i Marko Golubović golovima u 87. i 89. minutu meča.

Za ekipu Partizana debitovali su Marko Jevtović i Fabrisio Dornales koji su pojačali "Parni Valjak" na startu letnjeg prelaznog roka.

Partizan - Lukač, Vulićević, Bogosavac, Balazic, Fabricio Silva, Jevtović, Marinković, Babović, Kojić, Lukić, Ninković

Drugo poluvreme - Kljajić, Grbović, Aškovski, Ostojić, Perišić, Čađenović, Knežević, Damjanović, Luka, Glavčić, Golubović