Trener Borca se pita zašto je meč produžen sedam minuta

Autor: Beta Beta
nedelja 29.10.2017.
20:16
Izvor: Beta

Trener fudbalera Borca iz Čačka Igor Spasić ocenio je da je njegova ekipa večeras nepravedno izgubila od Partizana (1:2), u utakmici 15. kola Super lige Srbije, i da je sudija bez potrebe produžio utakmicu sedam minuta, kada su crno-beli postigli pobedono

Beta/BranislavBožić/Ev

Partizan je danas u Čačku poveo golom Leandrea Tavambe u 59. minutu, izjednačenje Borcu je doneo Lima Krus Mateus u 70, a pobedu crno-belima Zoran Tošić u sedmom minutu nadoknade vremena.

"Mogu da budem nezadovoljan jer je sudija produžio utakmicu, ali igra se dok sudija ne svira kraj.

Ovo fudbalu uopšte nije potrebno, da se ničim izazvano produži utakmica sedam minuta.

Partizan je uzeo bodove, došao je po njih. Predstavili smo se u dobrom svetlu", rekao je Spasić posle utakmice televiziji Arenasport.

"Po šansama koje smo imali, Partizan jeste promašio penal, ali najrealnije je bilo da na kraju ostane nerešeno. Žao mi je ovih momaka koji su odigrali zaista dobro. Na kraju se sve završilo možda onako kako je nepravedno", naveo je trener Borca.

25 Komentara

magister
Monday, 30.10.2017
13:25

Sram te bilo Igore. Utakmica produžena 5! Od toga, 2.30 sudija prekidao, tako što je produžetak počeo u 91.23 i tako što je golman ispucao zbog povrede igrača Borca u 91.42, a nastavljeno u 92.51 (sve se vidi na snimkuu). I konačno, faul nad Tošićem u 94.57, znači u okviru nastavka. A onda vaši prave živi zid više od minut, Marković pada... i ti onda pitaš zašto je produženo 7 minuta?

Sale Mladenovic
11:30

https://www.youtube.com/watch?v=PnePM43-auk od 91:42 - 92:54 Mateusovo foliranje .Prekršaj je bio u 95:02. Za vreme nameštanja živog zida od 95:02 - 96 :42 foliranje očigledno Kneževića.Znači 1:12 + 1:40 = 2 minuta i 52 sekunde foliranja.Pogledajte prvo snimak pa posle nešto komentarišite da ne ispadate smešni.

magister
Tuesday, 31.10.2017
14:28

Nije Kneževića, nego igrač br. 20, mislim da je Marković i nadam se da će dobiti ozbiljnu kaznu za to. Nije u 95.02, nego u 94.57, što je bitno različito, za ove pokvarenjake, koji i nisu gledali, a pljuju.

ubipacijentic
Sunday, 29.10.2017
23:54

Igralo bi se i 120 min da se nadoknadi vaše valjanje po terenu.Tačka.

nexi partizan
23:50

Kada god Zvezda ne može ništa,odmah penal... Tako je bilo cele prošle sezone, pa niko nije smeo ni da pisne, osim što se Napredak pobunio, i to je trener samo rekao i publika...A sada svi odmah o istupanju...

Nemanja Vidiiic No1
13:28

5 kola 6 penala o cemu ti pricas bre?kakve su ti to bajke,pogledaj malo bolje celu proslu sezobu i koliko ste vi penala imali

23:38

Da li moguće da postavi ovakvo pitanje ?Pa otkad se ušlo u nadoknadu samo onaj crnac vam je ležao tri puta na travi a da ne pricam za golmana i izmene u nadoknadi.Sudija ima pravo da nadoknadi svaki sekund i posle nadoknade vremena.

Don Silvio
22:25

Zato sto je bilo 1:1

Vanja Grubač
22:21

Svaka tri minuta faul pa koliko je trebalo da produži utakmicu?

Man united
22:53

Фаулови се не рачунају. Само измене и већи непредвиђени прекиди.

Čerek Republika Srps
22:16

Da ne Tosic ppgodio iz penala onda bi se igralo 2-3 minuta.

nenadnenad1234
22:00

Sudija je produzio pet minuta, tri zbog izmena i 2 zbog vaseg izlezavanja, a u tih pet minuta 3, 4 minuta se vas stranac izlezavao.

Old_school
21:55

Bas cudno...koja je ovo tekma po redu da se svira penal? Pa kad ne ide, igraj do beskonacnosti. Brze,jace,bolje...Partizan.

Povratak kralja 59
00:17

Je l' penal neregularan u fudbalu? Je l' dosuđen neki penal za Partizan, a da nije postojao? Mnogo vam se usladila prošla sezona do Đurđevdana. Partizan je taj koji je oštećen u Čačku, a ne Borac. Pogledaj prekršaj koji nije dosuđen nad Miletićem pre izjednačujućeg Borca.

Man united
23:05

'Је л' пенал нерегуларан у фудбалу?' Сад си сам себи и ќолегама' ускочио у уста. Прошле године вас није занимало да ли су пенали регуларни, већ сте упорно троловали о броју пенала. Сад кад статистика баш и не одговара, ајмо да окренемо другу причу. Доследност, шта то беше...