19:29

Iako se već bliži 41. rođendanu, u Partizanu i dalje nema pravog naslednika.

Beta/Branislav Božić/Mo

Nada za Partizan u susretu sa Napretkom.

Posle 0:2 iz prvog poluvremena, trener Miroslav Đukić je u svlačionici ostavio Tošića i Ožegovića, na teren poslao Ivanovića i Strahinju Jovanovića, a crno-beli su sa njima u timu smanjili na 1:2 u 58. minutu meča.

Đorđe Ivanović je sa desne strane vratio loptu pred kazneni prostor, odakle je kapiten Saša Ilić maestralno pronašao Đorđa Jovanovića pored čak četvorice protivničkih igrača i mladom napadaču Partizana nije bilo teško da savlada Nikolu Petrovića.

Taj pogodak je u prilogu, a još da podsetimo, Ilić je najavio kraj igračke karijere po okončanju tekuće sezone.

Ali, samo pet minuta kasnije, Ilić još jednom asistira Jovanoviću, koji beži odbrani Napretka i po drugi put pogađa za izjednačenje na 2:2!