Tražili ste, gledajte - Spartak i Radnički dobili status finalista Lige šampiona!

  • Autor: Mihajlo Vidojević

  • 09. maj 2018.

  • 12:38

  • Izvor: Sportske.net

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • email

Sudijska komisija FS Srbije ispunila je želje superligašima iz Subotice i Niša.

Tražili ste, gledajte - Spartak i Radnički dobili status finalista Lige šampiona!
Foto: Sportske.net
Svi mečevi 36. kola Super lige Srbije na programu su u nedelju.

Sudijska komisija Fudbalskog saveza Srbije uslišila je molbe superligaša iz Subotice i Niša i delegirala najboljeg srpskog arbitra za derbi susret na severu Bačke.

Utakmica na "Gradskom stadionu" u Subotici odlučiće o tome koji će od dva kluba sigurno igrati u kvalifikacijama za Ligu Evrope i zbog toga su iz oba tabora apelovali da pravdu deli najbolji srpski arbitar.

Vrbašaninu koji će suditi i finale Lige šampiona pomagaće Milovan Ristić i Dalibor Đurđević, a delegat utakmice biće Vlado Glođović.

Što se tiče mečeva koji "večiti" u nedelju igraju u Novom Sadu i na krovu TC "Stadion", za glave arbitre tih susreta imenovani su Novica Anđelovski i Petar Piper.

Evo i komletnog spiska arbitara delegiranih za utakmice pretposlednjeg kola Super lige Srbije.

Super liga - 36. kolo

plej-of


Kruševac: Napredak - Čukarički 17.00
Glavni sudija: ILIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: PETROVIĆ Oliver

Novi Sad: Vojvodina - Crvena zvezda 17.00
Glavni sudija: ANĐELOVSKI Novica
Prvi pomoćni sudija: STANOJEVIĆ Goran
Drugi pomoćni sudija: BANOVIĆ Bojan

Subotica: Spartak ŽK - Radnički Niš 19.00
Glavni sudija: MAŽIĆ Milorad
Prvi pomoćni sudija: RISTIĆ Milovan
Drugi pomoćni sudija: ĐURĐEVIĆ Dalibor

Beograd: Voždovac - Partizan 19.00
Glavni sudija: PIPER Petar
Prvi pomoćni sudija: KURČUBIĆ Nenad
Drugi pomoćni sudija: PIPER Pavle

plej-aut

Čačak: Borac - Radnik 17.00
Glavni sudija: STOJILKOVIĆ Igor
Prvi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Dragan
Drugi pomoćni sudija: MIŠKELJIN Miloš

Beograd: Rad - Zemun 17.00
Glavni sudija: JOVANOVIĆ Srđan
Prvi pomoćni sudija: STOJKOVIĆ Uroš
Drugi pomoćni sudija: MIHAJLOVIĆ Milan

Šabac: Mačva - Javor Matis 19.00
Glavni sudija: NIKOLIĆ Bojan
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Srđan
Drugi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko

Lučani: Mladost - OFK Bačka 19.00
Glavni sudija: SANTRAČ Dejan
Prvi pomoćni sudija: POTOČAN Dejan
Drugi pomoćni sudija: BELJIN Goran
  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • email

Komentari