Terzić otvorio novu temu - Da li je isteklo vreme pre Evertonovog gola?

12:32
Izvor: Sportske.net, zurnal.rs

Zanimljivo zapažanje generalnog direktora Crvene zvezde posle 151. večitog derbija.

Beta/BranislavBožić/Ds

Crvena zvezda je imala sjajnu priliku da sinoć i treći put savlada najvećeg rivala ove sezone, ali je Partizan uspeo da se izvuče pogotkom Brazilca Evertona u 94. minutu, bukvalno u poslednjim sekundama igre.

Posle meča, generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić se osvrnuo baš na taj detalj, uz sumnju da je sudija Vasić možda trebalo da koji sekund ranije označi kraj utakmice.

''Mnogo bolja ekipa smo bili, dominantniji tokom 90 minuta, a onda primili onakav gol. Možda je i isteklo vreme, nisam siguran, dešava se...'', istakao je Terzić, a prenosi ''Žurnal''.

Ipak, ovakav rasplet derbija nimalo ne brine Terzića, koji je čestitao ekipi Miodraga Božovića na prikazanoj igri, a podsetio je, takođe, i na 14 bodova prednosti koje Zvezda i dalje ima u odnosu na Partizan, mada se Čukarički istovremeno primakao na 12 bodova zaostatka.

Terzić je potvrdio i da je u poluvremenu bio u svlačionici Zvezde, kako bi pružio podršku igračima i dodao da to i inače čini

''Idem uvek, tako dajem podršku stručnom štabu i igračima'',
naglasio je Terzić, a u prilogu možete da pogledate da li su osnovane Terzićeve sumnje u vezi sa ''istekom vremena'' pre Evertonovog gola.

70 Komentara

paok
Monday, 18.04.2016
06:21

Kazes bili ste mnogo bolji tim. U ovom derbiju nije bilo dobrog tima, uzas od utakmice i sa jedne i sa druge strane. Sto ne pogledas malo kada je dat gol,nije ni bitan gol ali cisto da ti stavis do znanja kako je sudija trebao svirati kraj.

Партизан Шампион
Sunday, 17.04.2016
23:23

lepo se vidi da je sut na 93:58 ,+ se Plavsic valjao u 92. i doslo je do sukoba i crveni za Rendulica u 93. ,ja ne znam sta hoce ovaj .

08:27

Sut je na 93:59.

gagom
23:17

Да ли је истекло време Терзићеве слободе,тј. кад иде у затвор?

08:27

Odavno! I njegove i pudlicine!

magister
10:25

Zna se ko o tome odlučuje. Na kraju, zar je problem da većina izglasa da to što je bio zakon, koji je ovaj prekršio, više ne važi?

Bausovac
23:10

NIJE SIGURNO JER JE SUDIJA SVIRAO POSLIJE GOLA.VALJDA JE IDIOTI SUDIJA TAJ KOJI SVIRA.

McMilan
23:01

Terza fudbal nije kosarka i tad moze da sutiras uz zvuk sirene, sudija je produzio utakmicu 4 minute, a Everton je sutno u 93:58 tacno po satu, ali kao da je to bitno, kad je Zvezda sampion, bolje se ti okreni i dovedi jedno 5-6 igraca, jer ce Zvezda sa ovakvom ekipom ispasti iz Evrope jos u julu, kad se ona nateze sa ovakvim Partizanom sta da pricamo o Evropi onda, ovde ti je lako imas Kokezu u savezu i Vucice u vlasti i sve sudije koje zelis, ali toga u Evropi nema a nema i sklanjalica kao protiv OFK i pojedinih ekipa nazalost, pa ce se onda opet desiti neki Kairat ili neko treci, a Partizanu ce se ponoviti Shamrok, hocu da pobede a nemaju spica, jedan debeo, drugi ima masnocu u krivi, treci tek usao u pubertet, ovi nasi klubovi u koje se kunemo su CIRKUS ne vidjeni.nninace ja sam Grobar, ali volim fudbal i ne mrzim nikog i ne zelim da se ni jedan sportski kolektiv ugasi, ali ovde kod nas je sramota sta se sve radi u sportu, ne zna se u kojem sportu smo gori, jos se malo Vaterpolo drzi u vrhu (repka) klubovi nista, sve ostalo dno-dna

Урош Хоце Хорњак
02:48

Ko se bre nateze sa vama? Pa oduvali smo vas u prve dve utakmice, niste znali gde ste. Ovo je bilo cisto onako, da se odigra samo!

02:49

Ma ko se bre nateze sa vama? Pa oduvali smo vas u prve dve utakmice. Ovo je bilo cisto onako da se ispostuje liga do kraja ;)

kizito
21:58

Jesam Zvezdas ali iako je od njega previse je.

partizan igokea zg
21:54

Da li je isteklo vreme, nije bitno. Videlo se da smo za 2 klase bolji, i da ni sudija nije mogao da im pomogne. A ovaj gol, desava se, nije ni prvi ni poslednji. A proslavu gola ne treba ni komentarisati, kakav klub, takav igrac.

paok
06:25

Bitno je vreme nije isteklo, priznaj jednom nesto. Ako si gledao onda se vidi da nije isteklo i jos ovo nije kosarka da se igra tacno u sekund. I u cemu nam je to sudija pomogao. Vidim da ste za dve klase bolje, pa sto niste dali 4,5 golova kada ste toliko bolji.

paok
17:39

U pravu si ne pobedjuje uvek bolji.Ali na ovom derbiju i jedni i drugi su bili kra.Sa takvom igrom ispadaju zajedno na pocetku kvalifikacija i to lagano.

12:37

Zato sto ne pobedjuje uvek bolji. To je sport. I Barsa je juce izgubila. Pobedili smo vas 2 puta, i jedan remi. Gol je bio regularan.

PeraKojot
20:15

Sudija je od 30. minuta prvog poluvremena na svakojake neupadljive nacine navlacio za komsije, ali dobro, vidite koliko im znaci taj bod.

paok
06:26

Aj objasni kakvi su to ne upadljivi nacini, i sta je navlacio. Ti ne volis da das gol u zadnjoj sekundi.

i.sarajevo
18:13

gospodine nelupoetaj molim te ja pricam o sinocnom derbiju a ne o nekom 148 mozda sam stariji od tebe pa duze pamtim a pamtim kad se piksiju ponistava go sutnuo loptu skoro s centra go sudija veli pasivan opsajd cvetkovica pazi zavas se ofsajd sudi i kad go spolovine primite pamtim i mnoge detalje gdje je jsd osteceno zato nesiri o sinocnoj tekmi pricam,,,,ali nevazno zvezda je dostojanstven iposten klub netrazi tumacenja u uefi i fss od dva minuta sporna kao neki

paok
06:26

Malo gramatike nije na odmet.

Љута Крајина
18:04

А да ти мало гледаш своја посла и, као што то бонтон налаже, извиниш се Илиеву и Вазури због непријатности које су имали у ложи стадиона? Творзићу, творзићу, има ли ишта у тој напаћеној глави?!

08:29

Tacno tako, izvinjenja nece biti, u to sam siguran. Juce su morali to da ucine!

PoparaZarko
17:20

Najbolje bi bilo da Terzic uzme stopericu u ruke i kada misli da je kraj, samo svirne.. To sto je bilo produzeno samo 4 minuta, a brdo prekida i izmena u drugom poluvremenu, bakljade i sl., to ne pominje. Razumem da simpatizeri C. Zvezde bodre svoj klub, ali to sto podrzavaju ovog coveka za kog se zna ko je i sta je, to govori o njima.

jasmin1960
15:05

Pa nije ovo košarka Terziću. A i da jeste šut je upućen pre isteka vremena. Pogledaj snimak.

i.sarajevo
14:41

utakmica zavrsena gotovo,,,sad ostaju samo komentari moglo je biti ovako ili onako ali iritiraju pojedini komentari pojedinih ljudi ovdje moj klub je upravu pa i nek su ostali osteceni,,,,pitanje dali je bio penal nad francuzem nakon kornera jer nije bilo povlacenja covjek ga drzi objema rukama zagrlio ga da nebi skocio,,,drugo ilic dali je u prvom mogao dobiti crveni napominjem drzi covjeka mislim ibanjez rukama s ledja igrac stao od rdrzanja faul i faul na svojoj polovini pravi faul a lopta daleko od njega ali opet kazem nevazno sudija svirao kraj i sve ok,,,,samo za ove detalje zvezda je klub institucuja i nikad nebi slala dva minuta ta sporna da uefa ocjenjuje ima li povrede pravila kao fss i jsd,,,,utome je velicina zvezde nema brukanja iako je ostecena

mileta
17:31

Upravu si.148 derbi Vukasin Jovanovic drzi obema rukama Balazica obara ga jedan sudija stoji 5 metara od njega ne svira nista,drugi pomocni sudija stoji jos blize ne signalizira nista.150-ti derbi Petkovic obara Mihajlovica u kaznenom prostoru sudija nista odmahuje rukom.150-ti derbi Mihajlovic izlazi sam pred golmana stutira lopta ulazi u gol ali pomocni sudija mase zastavicom zbog navodnog ofsajda.150-ti derbi.Mihajlovic u stopostornoj sansi sudija mase zastavicom zbog navodnog ofsajda.141-ti derbi lopta pogadja u butinu Rnica sudija Danilo Grujic inace po nekima osvedoceni partizanovac svira penal,69-ti derbi Djurovski daje gol iz ofsajda u kome je bio par metara,ali sudija je neumoljiv.71 derbi cist penal nad Vukoticem sudija ne svira,da bi u istoj utakmici ponistio cist gol Vladislava Djukica i jos je isti dobio zuti karton zato sto se radovao.n98 derbi ponisten cist gol Cirica zbog navodnog ofsajda i ako se iz aviona vidi da nema govora o ofsajdu.Na istoj utakmici lopta pogadja u ruku Stojkovskog ali sudiji ne pada na pamet da svira penal.nNa istoj utakmici Babarogic svira ocigledan penal za Partizan(da ne poverujes) i propusta priliku da pokaze crveni karton Stojkovskom koji je zadnji igrac odbrane.Iste godine u 1/4 finala kupa sudija priznaje gol Krupnikovica ali mu ne pada na pamet da zaustavi igru jer Paunovic lezi na zemlji.Na istoj utakmici sudija iskljucuje 2 igraca Partizana Bolica i Mirkovica i svira smesan penal za Zvezdu jer morali su nekako do drugog gola.104-ti derbi,oboren Vukicevic ali na zalost nema penala za Partizan.Na istoj utakmici Milojevic obara istog igraca ali opet gle cuda nema penala za Partizan.119-ti derbi ponisten gol Ilijeva zbog navodnog ofsajda.nMogao bi ja ovako da nabrajam do besvesti,ali mi smo Partizan mi smo institucija i ne zalimo se nikom

09:12

Dva penala za nas koja nisu dosudjena nad Lazovicem i Nadjem, (jedan od cetiri zaredom Derbija na JNA koji je zavrsio bez golova), penal i za faul Kasalice nad Miljkovicem, toliko faulova i spornih situacija samo na JNA, a bogami i na njihovom stadionu (Babovic- Kup) gde je strasno i tragicno koliko im je penala svirano, a da ih uopste nije bilo! Polufinale Kupa 2004. i otvorena kradja koju oni nikada ne spominju (cak je i NEGIRAJU), finale Kupa '99 i penal za njih posle (mozda) najpre ofsajda, a sigurno (i) nepostojeceg faula za vodjstvo od 3:2. 85. Derbi i nevidjena kradja kad nam Sipka nije priznao cist gol Milka, a posle toga nije dosudio ni ocigledan penal! Ta utakmica u Kupu je imala predigru na prvenstvenom gostovanju u Zemunu gde smo odigrali nereseno, a crvene kartone dobili Tasevski i Curcic, koji zbog toga nisu imali pravo nastupa u Kupu?! Slucajno? Ma da, sigurno. Na 119. Derbiju je Ilijev posle dao gol iz cistog ofsajda pa je to ipak negde na nuli, ali ni na 122. Derbiju mu zatim nije priznat gol kad je Tanovicev pomocnik (istok) pogresio! 116, 125. pa i 129. Derbi, sve presmesni penali za njih, narocito se Partizan zalio na onaj poslednji jer je Bajic bio i iskljucen, a i posle toga nije sviran cist penal za Partizan zbog faula (dzudo) Bajalice!!! Na 128. Derbiju smo ih razorili i pored toga sto nismo iskoristili jos toliko sansi koliko smo dali golova, ali i pored toga sto nam sudija Spasic nije svirao bar tri cista penala (faul nad Tomicem gde je cak i njihov igrac zastao pomirivsi se sa tim da je napravio penal, onda ona ruka Baste (jeste lezao na zemlji, ali je sprecio da lopta nastavi svoju putanja u okvir gola) i ocigledan faul Gaja u 2. poluvremenu), a zamisli sta bi bilo da je svirao samo jedan i da na kraju (ako nista drugo) samo nismo primili drugi gol kad vec nismo dali (sve) ono?! 134. Derbi i penal zbog faula Gaja nad Moreirom, fizicki napad dok je igra u toku, i sta je tu problem da se primene pravila fudbalske igre?! Ali ne, crveni karton i za Gaja I Moreiru koji se samo branio i nije se tad uplasio duplo veceg od sebe, da nije enormno zalosno, bilo bi smesno! 137. Derbi i penal za nas zbog ruke Ignjatijevica, a posle toga nama Grujic svirao zbog butine. 146. Derbi i nepostojeci penal za njih zbog navodnog faula Stankovica nad Mrdjom, a posle toga nedosudjen ocit penal zbog lakta Pavicevica u glavu Ninkovica gde su jos nepun minut posle toga cak i izjednacili?! Koliko je samo bilo spornih situacija te godine u oba Derbija na JNA gde je mogao i trebao da bude sviran penal za nas, a cak i Volkovu nije bio priznat gol zbog navodnog faula u napadu?! Seti se i onog OFSAJDA Jovica?!

08:30

I Andjelkovic je igrao rukom u toj situaciji kad je oboren Balazic, a cak je i posle toga bio faul nad Brankom Ilicem. A nepriznat gol Boguna?:)

paok
06:30

U cemu su sporna 2 minuta, sta hoces da kazes. Gol je regularan i prihvati ako mozes, ako ne tvoj problem. Ne znam samo u cemu ste osteceni kada to spominjes. Jel moguce da imas problem sa gramatikom. ne znas sta ide zajedno a sta se odvaja.

denikv
14:33

terzicu tebi je davno isteklo vreme samo to jo neznas.

Lord of Nottingham
15:27
coas
14:20

Ne lupaj Terzicu. Jesmo bili bolji ali eto greska Kahrimana nas kostala pobede. Teramo dalje

cd
13:52

jel moguce da je ovo izjavio .Svaki komentar je nepotreban uzass

jv
13:43

Izvadjeno iz konteksta, kao da li je bitno kada je upucen udarac, kraj je onda kada sudija svira!

Sin Dragan
13:42

Cudim se ovoj izjavi Terzica a takodje se i cudim navijacima partizana koji slave remi protiv Zvezde. Jesmo vas isponizavali ove sezone, jesmo daleko bolji ali za mene je u derbiju postojao samo jedan ishod - pobeda Zvezde. Remi u derbiju je za mene ravan porazu. Dobra igra mog tima ne moze da bude uteha.

Siniša Milja Maksimović
15:57

pa dragane mi vas ponizavamo vec 10 godina i vi ste pobedili dva derbija ove sezone i sad vi ste ponizili nekog sacekaj dok vam ovi stranci krenu da traze zarađeno pitacu te onda molim vas spustite se sami jer spustice vas neki kairat u kvalifikacijama

Black&White
16:29

Ovo se ne zove ponižavanje,mislim to,kad izgubiš tekmu ili sezonu.nPonižavanje je kad 6-7 godina za redom to doživljavaš