Tenzije između Leonarda i Đurđevića, evo šta je Brazilac poručio ''Grobarima'' posle postignutog gola!

• 11. jul 2017.

• 22:17

Partizan poveo sa 2:0 sredinom drugog poluvremena, strelac Leonardo koji je imao šta da poruči ''Grobarima''.

Leonardo je u igru ušao u 46. minutu, a već u 63. se upisao u strelce posle centaršuta Tavambe sa desne strane.

Gol je proslavio ispod južne tribine, pokazujući poruku navijačima Partizana: ''Ja sam ovde samo zbog vas''.

Nedugo zatim, došlo je do novog koškanja Đurđevića i Leonarda oko izvođenja slobodnog udarca. I baš kao kod prethodnog penala, ponovo je Đurđević šutirao, ali ovoga puta golman Mijatović je zaustavio njegov udarac.

A OVDE možete da pogledate Đurđevićev pogodak sa bele tačke.

Ni to nije bilo sve kada su u pitanju tenzije na relaciji Đurđević-Leonardo. U nadoknadi vremena, Đurđević je istrčao kontru, ali iako je imao slobodnog Leonarda, on je odlučio da šutira iskosa sa desne strane.

Golman Mijatović je odbranio ovaj udarac, a deo navijača je napadača crno-belih ''častio'' i zvižducima zbog sebičnosti u ovoj situaciji.