četvrtak 04.06.2020.
21:59

Tedić ne razmišlja previše o budućnosti.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Slobodan Tedić je pravi junak Čukaričkog, posebno nakon poslednje utakmice i pobede nad Radničkim iz Niša.

"Ovo mi je treći het-trik u karijeri. Po jedan sam postigao u dresu Vojvodine i Čukaričkog u omladinskoj konkurenciji, a ovaj je prvi u seniorskoj i zato mi je još draži. Bili smo u bezizlaznoj situaciji na našem terenu pošto je Radnički do 43. minuta vodio 2:0, na poluvreme smo otišli sa samo golom zaostatka, a onda je u svlačionici pao dogovor da pokušamo da se saberemo i zaigramo kako znamo i umemo
", rekao je Tedić za "Novosti".

Tedić je postigao prvi gol iz penala, a onda je u 82. i 2. minutu nadoknade uspeo da donese pobedu svom timu.

"Želim što bolje i što mirnije da završim sezonu sa Čukaričkim. Zbog poznatih okolnosti, fudbaleri u Srbiji će imati desetak dana odmora do starta priprema za sledeću sezonu, ali ja želim da donesem najbolju odluku za moju budućnost", kaže Tedić.

Istakao je i ko mu je idol.

"Prvi je Kristijano Ronaldo koji je, kao retko koji fudbaler na svetu, neviđeno posvećen svakom treningu i svakoj utakmici. A, drugi je Robert Levandovski, i trudim se da izvučem i najsitniji detalj iz njegove igre i pokušam da ga primenim na terenu