Tavamba se iskupio, Partizan grabi ka preokretu!

nedelja 05.11.2017.
14:18

Početak drugog poluvremena pripao Partizanu, Mada su i Šapčani imali još jednu dobru priliku.

Beta/BranislavBožić/Mo

Podsetimo, prvih 45 minuta igre pred prepunim tribinama u Šapcu završeno je vođstvom Mačve od 1:0, a tek što je počelo drugo poluvreme, domaći su još jednom opasno pripretili, kada je Stojković odbio loptu, a opasnost na kraju otklonio štoper Miletić.

U poluvremenu je trener Partizana Miroslav Đukić zamenio Jevtovića, na teren poslao kapitena Ilića, a rezultat je stigao u 54. minutu.

Vulićević je lepo prihvatio loptu na desnoj strani, onda još bolje centrirao na drugu stativu za Tavambu, koji se ''poklonio'' i sa nekih pet metara udarcem glavom sproveo loptu u mrežu - 1:1.

Kamerunac se ovim pogotkom iskupio za veliki promašaj iz finiša prvog poluvremena.