Tandem Kanga - Boaći proradio pred derbi! Ali i dva velika promašaja Zvezdinog napadača!

• 25. februar 2017.

• 13:26

Zvezda sjajno otvorila današnji meč protiv Bačke u Bačkoj Palanci.

Samo pet minuta izdržala je ekipa Bačke u današnjem meču protiv aktuelnog šampiona, Crvene zvezde.

A onda je Gabonac Gelor Kanga majstorski proigrao Ričmonda Boaćija u kaznenom prostoru domaćih, a ovaj rutinskom reakcijom sproveo loptu u mrežu - 0:1. Njegov prvi superligaški pogodak!

Ali, u narednih 13 minuta usledila su i dva velika promašaja Boaćija, koji je lako mogao i do het-trika!

Prvu stopostotnu šansu prokockao je u 12. minutu, posle akcije Donalda, a drugu šest minuta kasnije, kada nije realizovao asistenciju Marka Petkovića sa desne strane.

Oba puta je iz neposredne blizine poslao loptu pored desne stative gola domaćih.
--

--

A onda, 37. minut meča i još jedna akcija tandema Kanga - Boaći koji postiže svoj drugi gol za 0:2 u korist Zvezde!