TABELA UŽIVO - Počinje derbi, Partizan pao za još jedno mesto, Bojan Nikolić svirao penal za Mladost!

četvrtak 25.04.2019.
18:56

Loša vest za crno-bele neposredno pred početak 160. večitog derbija, a možda i dodatni motiv istovremeno?

BETAPHOTO/DRAGAN GOJIC/MO

Posle Čukaričkog, koji je u poslednjim trenucima utakmice stigao do boda u Nišu (2:2) posle ''misterioznog'' indirektnog udarca, i lučanska Mladost je u ovom trenutku ispred Partizana, posle prvog poluvremena vodi na svom terenu protiv Vojvodine sa 1:0.

Vodeći gol za Lučance postigao je Pejović u 30. minutu, pošto je prethodno sudija Bojan Nikolić dosudio jedanaesterac za domaći tim.

U prilogu vidite kako izgleda tabela dok ovo pišemo, videćemo za sat ili dva hoće li se nešto promeniti.