Svi su tu, kao nekada - Ko iz lože bodri Partizan u Subotici? Nikolić opet izjednačio!

subota 06.06.2020.
17:50

Nova neizvesnost u Subotici!

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Ne predaje se ekipa Spartaka, koja je posle prvog poluvremena bila u rezultatskom zaostatku (1:2).

U nastavku Subotičani opasniji, konkretniji.

Šormaz je u 53. minutu bio u sjajnoj prilici posle majstorske asistencije Nemanje Nikolića, pobegao je Pavloviću, ali iskosa sa desne strane šutrirao je pored desne stative Stojkovićevog gola.

Nova prilika, stopostotna za Vidakovića posle dodavanja Marčića u 58. minutu, ali Stojković je sjajno intervenisao. Izbio je loptu u korner.

Ali, posle tog kornera, Nemanja Nikolić postiže svoj drugi gol na ovoj utakmici i donosi drugo izjednačenje ekipi Spartaka - 2:2!

Podsetimo, oba gola za Partizan postigao je mladi Filip Stevanović.

Inače, u loži Gradskog stadiona u Subotici, uz predsednika Partizana Milorada Vučelića, generalnog ditrektora Miloša Vazuru, nalazi se i nekadašnji predsednik FSS i Partizana Tomislav Karadžić, zatim još jedan bivši predsednik crno-belih Ivan Ćurković, kao i bivši sportski ditrektor Ivica Iliev.