nedelja 01.04.2018.
18:39

Nova rezultatska neizvesnost u Lučanima.

crvenazvezdafk.com

Delovalo je da je neće biti posle Pešićevog pogotka iz penala za 3:1, ali tako nije mislio iskusni Predrag Pavlović koji je u 73. minutu postigao svoj drugi gol u današnjoj utakmici i smanjio na 3:2.

Radivojević je sa desne strane odlično centrirao u peterac, a tamo je Pavlović iskoristio nepažnju Zvezdinih defanzivaca i još jednom poslao loptu pod prečku nemoćnog Supića koji danas menja suspendovanog Borjana.

Supić dugo nije branio ove sezone, pa se početkom drugog poluvremena požalio i na manje probleme sa grčevima.