Superligaši se raspucali! Sjajni Voždovac, preokreti ''Čuke'' i Napretka, iznenađenje u Nišu!

nedelja 12.03.2017.
16:58

Posle trijumfa Partizana u Lučanima, ovog popodneva odigrano još pet mečeva 26. kola Superlige.

Sportske.net/MihajloVidojević

Današnji superligaški program počeo je trijumfom Partizana nad ekipom Mladosti u Lučanima rezultatom 2:0, a onda je usledilo veoma efikasno popodne u narednih pet mečeva!

Najubedljiviji je bio Voždovac, koji je na svom terenu deklasirao ekipu Bačke rezultatom 4:0 i tako ušao u ''Top 8'', među ekipe koje su u zoni plasmana u plej-of.

Siguran je bio i Rad, koji je na svom terenu savladao ekipu Spartaka sa 2:0, a u preostale tri utakmice bilo je mnogo viš neizvesnosti.

Borac je u Čačku dva puta vodio protiv Čukaričkog, ali je ekipa Nenada Lalatovića uspela da do kraja preokrene rezultat u svoju korist i na kraju slavi sa 3:2, čime se još više primakla plasmanu u plej-of.

Napredak je konačno uspeo da ostvari prvi trijumf ovog proleća, pod vođstvom Vuka Rašovića. Kruševljani su na svom terenu savladali Radnik rezultatom 2:1, iako su gosti iz Surdulice uspeli da povedu u finišu prvog poluvremena.

I konačno, za iznenađenje dana pobribuo se poslednjeplasirani Novi Pazar, koji je kao gost u Nišu izborio bod - 2:2.

Favorizovane Nišlije čak mogu da budu i zadovoljne ovakvim epilogom, s obzirom da su Pazarci do 85. minuta imali gol prednosti.