Superliga - Zvezda mirna pred zimski san, osvojeno i Banovo brdo!

nedelja 16.12.2018.
21:24

Čukarički zabeležio prvi poraz kod kuće u sezoni.

Beta/Branislav Božić/Mo

U 21. kolu Superlige Srbije, fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su još jednu pobedu pošto su savladali Čukarički na Banovom brdu sa 2:1.

Nakon nekoliko opasnih napada Zvezde na početku meča, gosti su uspeli da stignu do vođstva u 24. minutu kada je EL Fardu Ben postigao pogodak sa bele tačke nakon prekršaja Puškarića nad Boaćijem.

Međutim, radost šampiona Srbije trajala je tek četiri minuta - toliko je trebalo Luki Stojanoviću da poravna rezultat nakon lepe akcije po desnoj strani.

Ekspresno je odgovorio Ričmond Boaći koji je u 30. minutu savladao Stevanovića i svojoj ekipi ponovo doneo prednost pre odlaska na odmor.

Golove iz prvog poluvremena možete videti OVDE.

Drugi deo meča je počeo katastrofalno po "Brđane" koji su ostali sa igračem manje jer je Kopitović dobio drugi žuti karton kada je napravio penal nad Ebisiliom.

Sreća po domaćine, pa je Stevanović odbranio penal Benu u 48. minutu meča.

Do kraja susreta, fudbaleri Vladana Milojevića su pokušavali da overe trijumf opasnim napadima, Čukarički je u finišu meča uzvratio preko Docića, ali promene rezultata nije bilo.

23:10

Miran je pred zimski san pravi srpski velikan.

23:08

Ono dodjemo, ocistimo igraliste, igramo i pobedimo. To je Zvezda.

Кун
01:57

ČIstila se i tribina :D

DekiStankovic5
22:34

Bravo momci,tako treba,najbitnije da se niko nije povredio,nadam se da je Krsticic samo dobio laksi udarac pa je preventive radi zamenjen,inace sjajni potezi Krsticica kod drugog gola,da produzimo ugovor sa njim kao sto je najavljeno,nadam se najboljem sto se toga tice.Siptomatican mi je kraj utakmice I ova nervoza petlica Partizana,svi zadojeni isto,nek ih vrate sledece sezone pa da pokazu sta znaju,ako im dozvole sudije,Terzic,Kokeza,Vucic,Dejan Stankovic,Lakovic,Tesovic,Bjekovic,jer oni inace vec imaju mnogo jak tim pa im pojacanja mozda I ne trebaju samo eto vise sile ih sprecavaju,I sneg u petak, nisu mogli da igraju tika-taka protiv nikad jace Macve I da im uguraju jedan gol barem.Sportski pozdrav do februara I spremite se:)

KING OF JUNGLE♦⭐♦⭐♦⭐
22:28

Ne može nikog da pobede bez da im sudija pomogne ili reši utakmicu. Dva izmišljena penala za zvezdu, a izmišljen crveni karton Čukaričkom. Boaći koji simulira ne dobija prvi žuti, drugi nakon što dva puta ne dozvoljava protivničkom igraču da izvede prekršaj, a onda nakon ofsajda i prekida igre šutira loptu u van terena i ne dobija ni treći put žuti. Igračima Čukaričkog je delio žute kao konfete, a zvezdi svirao prekršaje kao balet da igraju. Bruka i sramota Srbije.

NOTHING ELSE MATTERS
22:27

Sta da li je ispravno dosudjen DRUGI penal, a PRVI?! Ovaj drugi jeste bio, ali, prvi nije. Sve u svemu, sto ste igrali, igrali ste, to vam je sto vam je, a vidimo se zajedno pet do deset godina...

NemanjaVidic No1.
00:46

oba cista penala,sto,istupate iz lige?ajde lagano

12:49

To nisu bili penali, to su bile penalcine, a to ne vide samo oni sto su slepi zbog velike mrznje, ljubomore i zavisti prema Zvezdi.