nedelja 02.09.2018.
20:54

Na kraju ubedljiva pobeda Zvezde.

Beta/Branislav Božić/Mo

U derbiju sedmog kola Superlige Srbije, fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Vojvodine u Novom Sadu rezultatom 4:1.

Povela je Zvezda u 16. minutu meča kada je Milan Pavkov iskoristio nespretnu reakciju Rockova koji se okliznuo i uspeo da ga savlada iskosa sa desne strane.

Međutim, radost gostiju trajala je svega četiti minuta.

Nakon šuta Fofane u 20 minutu, Ognjen Đuričin je ispravio svog saigrača i pospremio loptu u praznu mrežu za izjednačenje.

Nemile scene videli smo u 24. minutu kada su se sudarili Pavkov i Rockov, golman Novosađana je čak izgubio svest u jednom trenutku, ali se sve završilo u najboljem redu. Obojica fudbalera su ipak morala da napuste teren i budu zamenjeni.

U 44. minutu, Ben je izveo penal nakon prekršaja nad Jovančićem i rutinski savladao rezervnog čuvara mreže domaćih Simića za novo vođstvo.

Mogao je Eze da izjednači u prvom minutu nadoknade, ali je njegov udarac sprečio Borjan.

Drugo poluvreme donelo nam je nešto slabiji ritam, ali i potvrdu pobede favorita.

Ben je u 77. minutu iskoristio asistenciju Simića koji je prošao po levoj strani i svojim drugim pogotkom otklonio sve dileme oko pitanja pobednika na ovom meču.

Konačnih 4:1 postigao je Srđan Babić golom u poslednjem trenutku meča nakon kornera Krstičića.

46 Komentara

Pixi GOOL iz kornera
Thursday, 06.09.2018
21:46

Sta da radim kad sam svoj zivot posvetio trolovanju na vestima o partizanu pa tamo zabavljam i uveseljavam ljude.

19:27

Rutinski odrađen posao Piper. Bravo sudija.

Wednesday, 05.09.2018
11:11

Rutinski i sa pola gasa.

Dr fudbala Miloje
22:28

Ја не памтим кад је Звезда овако лагано победила Војводину у Новом Саду. Гол који смо примили мало забрињава јер је оресликан са утакмице против Чуке.

22:08

Samo jos jednom da cujem od nekoga da se zene ne razumeju u fudbal.

22:07

Evo sad castim moju drugaricu Snezanu jer izgubio sam opkladu, a i tiket u kladionici.

19:29

Spavaš li mirno Danilo Grujiću? Piperu majstore.

Nemanja VidiiiiicNo1
14:04

ne moze da spava :D :D :D

Tuesday, 04.09.2018
19:25

Zašto onda zvezdica ima pomoć sudija u većini utakmica od prvog do poslednjeg minuta kada je tako jaka? Zašto joj sudije rešavaju utakmice kao u Novom Sadu? zvezdica nikakvu kontrolu nad utakmicom nije imala jer je Vojvodina bila za nijansu bolja, i vodila bi verovatno sa 2:1, a ne bi gubila da Piper nije izmislio dve situacije u korist malene. Još protiv zvezdice se svi otvaraju, igraju napadački fudbal, a bunker Spartaksa nije mogla da probije bez pomoć sudija, a ne ovih SL. Zato što sudije ne kradu u korist Partizana već protiv!

Апис
18:25

Пенал? Ситуација је била: ,,Ако свирам, погрешићу, ако НЕ свирам, погрешићу." Одлучио је да досуди пенал и то је то. Мене занима нешто друго: Да ли ти стварно мислиш да Звезда не би победила да пенал није досуђен? Човече, за СЛС, имамо БРУТАЛНО МОЋНУ ЕКИПУ. Чак и на 1:1 дилема око победника се није доводила у питање. Било је евиднтно да Звезда контролише утакмицу и било је питање тренутка када ће Звезда да постигне други гол. Него ви, Гробари, боље гледајте у своје двориште и поставите себи следећа питања:
1. Зашто је Партизан упутио цела 2 (два) шута у оквир гола за 90 и кусур минута против ОФК Бачке НА СВОМ ТЕРЕНУ?
2. Зашто је ФК Партизан имао посед лопте 48% против ОФК Бачке НА СВОМ ТЕРЕНУ?
3. Зашто играчи ФК Партизана ,,губе разум" и јефтино добијају картоне (Милетић црвени, а Николић жути)?
4. Зашто се, од 90 и кусур минута утакмице (са надокнадом), (минимум) 60 и кусур минута игра константно на половини Партизана који игра против ОФК Бачке НА СВОМ ТЕРЕНУ?
Најлакше је тражити кривца у другима. Најтеже је поћи од себе и потражити кривца у себи.

20:59

Zvezda gazi sa pola gasa. Ja sam pre utakmice prognozirao 2:0 za Zvezdu, a vi verovali ili ne moja najbolja drugarica Snezana je opet pogodila jer prognozirala je 4:1 za Zvezdu. Gde mi je bila glava zasto je nisam poslusao i uplatio tiket kako je ona rekla, a ne ja. Stvarno Sneza me dovodi do ludila.

19:30

Zvezdicine sudije gaze s pola gasa. Pre utakmice sam prognozirao penal za zvezdicu.

09:16

Dobro si prognozirao jer bio je jedan penal.

20:57

Prvi i treći poklon golovi od protivnika, drugi iz penala za koji ne mogu da kažem da je bio dok ne vidim na osnovu čega je dosuđen, a četvrti Babić ostavljen sam. Ključni trenutak utakmice je izmišljen prekršaj za Rodića na 1:1 kada su Fofana i Milojević bili praktično sami u šansi. Tako je Piper rešio još jednu utakmicu u zvezdicinu korist.

00:56

na osnovu toga sto ga je bacio metar u vis svojim klizecim otkinuo ga,prakticno si semsan sa piperom :(( gazenje,bice i taj derbi :)

21:44

Kako ti Nemanja ne znas da su se pojavili neki snimci u emisiji Zeljka Pantica.

19:32

Zato su se pojavili snimci i slike koji pokazuju da ga nije ni dodirnuo. Osim poklon gola iz penala sprečio je Vojvodinu da postigne gol kad je izmislio prekršaj nad Rodićem. Umesto 2:1 za Vojvodinu namestio da vodi zvezdica. Vi samo tako možete i nikako drugačije!