Superliga objavila - Evo ko gde sudi u 8. kolu, nema Mažića

  • Autor: Darko Mitrović

  • 09. septembar 2016.

  • 11:07

  • Izvor: Sportske.net, superliga.rs

  • facebook
  • twitter
  • email

Utakmicom između Rada i Vojvodine, večeras se nastavlja domaći šampionat, a uoči predstojećih mečeva, Superliga je objavila i imena arbitara koji će deliti pravdu u ovom kolu.

Superliga objavila - Evo ko gde sudi u 8. kolu, nema Mažića
Foto: Sportske.net
Osmo kolo otvoreiće večeras od 20 časova ekipe rada i Vojvodine, a glavni arbitar na ovoj utakmici biće Bojan Nikolić.

Kada je u pitanju Crvena zvezda, aktuelni šampion će u subotu dočekati Bačku na Marakani, a pravdu na toj utakmici deliće Lazar tripković.

Vicešampion Partizan će svoj meč protiv Borca u Čačku odigrati u nedelju od 19 časova, a glavni sudija te utakmice biće Majo Vujović.

U prilogu su imena svih arbitara i njihovih pomoćnika koji će biti angažovani u osmom kolu Superlige.

Kao što vidite, naš najbolji arbitar Milorad Mažić pauziraće narednog vikenda.

Rad - Vojvodina

Petak, 09.09.2016, 20:00
Delegat: HADŽI ĐORĐEVIĆ Ivan
Glavni sudija: NIKOLIĆ Bojan
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Vladimir
Drugi pomoćni sudija: PETROVIĆ Nemanja
Četvrti sudija: SREĆKOVIĆ Marko
Posmatrač: ČOKANICA Sava

Spartak - Javor-Matis

Subota, 10.09.2016, 16:30
Delegat: JANKOVIĆ Miodrag
Glavni sudija: SANTRAČ Dejan
Prvi pomoćni sudija: MIŠKELJIN Miloš
Drugi pomoćni sudija: ŠEGRT Vladimir
Četvrti sudija: BRDAR Ilija
Posmatrač: STEPANOVIĆ Radovan

Crvena zvezda - OFK Bačka

Subota, 10.09.2016, 19:00
Delegat: MILOŠEVIĆ Blagoje
Glavni sudija: TRIPKOVIĆ Lazar
Prvi pomoćni sudija: MILUTINOVIĆ Srđan
Drugi pomoćni sudija: PAVLOVIĆ Slobodan
Četvrti sudija: MARKOVIĆ Momčilo
Posmatrač: FILIPOVIĆ Krstivoje

Metalac - Novi Pazar

Subota, 10.09.2016, 19:00
Delegat: SIMIĆ Slobodan
Glavni sudija: JOVANOVIĆ Srđan
Prvi pomoćni sudija: STOJKOVIĆ Uroš
Drugi pomoćni sudija: MIHAJLOVIĆ Milan
Četvrti sudija: BANOVIĆ Bojan
Posmatrač: JOKIĆ Zdravko

Mladost - Radnik

Subota, 10.09.2016, 19:00
Delegat: VUKADINOVIĆ Nebojša
Glavni sudija: VASIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: HARMAT Atila
Drugi pomoćni sudija: MILIN Jovica
Četvrti sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
Posmatrač: SREĆKOVIĆ Milovan

Napredak - Čukarički

Subota, 10.09.2016, 19:00
Delegat: NIKOLIĆ Ivan
Glavni sudija: ĐOKIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
Četvrti sudija: PIPER Petar
Posmatrač: PETROVIĆ Zoran

Voždovac - Radnički N.

Subota, 10.09.2016, 19:00
Delegat: RATKOVIĆ Predrag
Glavni sudija: ANĐELOVSKI Novica
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Srđan
Drugi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko
Četvrti sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
Posmatrač: TOMIČIĆ Nikola

Borac - Partizan

Nedelja, 11.09.2016, 19:00
Delegat: LUKIĆ Časlav
Glavni sudija: VUJOVIĆ Majo
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: POTOČAN Dejan
Četvrti sudija: KIŠ ČEPEGI Robert
Posmatrač: JOVANETIĆ Boško

  • facebook
  • twitter
  • email

Komentari