Superliga - Kojić brži od pištaljke, gosti slavili i u Užicu i na Banjici

sreda 16.12.2020.
16:26

Od domaćina slavio jedino Partizan.

Sportske.net

U terminu od 14 sati, danas su odigrane četiri utakmice 19. kola Superlige Srbije.

Partizan je danas bio ubedljiv protiv Mladosti u Humskoj rezultatom 4:0, više o tome pročitajte OVDE.

Radnički je u Bačkoj Palanci pobedio Bačku rezultatom 2:1 nakon uzbudljive završnice.

Nišlije su stigle do vođstva u četvrtom minutu golom Uroša Đuranovića, ali je Luka Ratković u 63. poravnao rezultat. Čovek odluke bio je Nemanja Kojić koji je zatresao mrežu rivala u prvom minutu nadoknade vremena.

Subotički Spartak bio je bolji od Rada na Banjici minimalnim rezultatom, čovek odluke bio je Stefan Milošević sa penala u 35. minutu.

Istim rezultatom Mačva je u Užicu slavila protiv Zlatibora, jedini strelac na tom meču u 58. minutu bio je Stefan Tripković.