Super liga - Voša na vrhu, Ivanjičani požurili na Nušićijadu, slavlje Beograđana

subota 24.08.2019.
22:07

Vojvodina je uspela da slavi u gradskom derbiju, dok je veoma zanimljivo bilo u Ivanjici.

BETAPHOTO/DRAGAN GOJIC/EV

Vojvodina je uspela da slavi danas kao gost u duelu protiv Proletera u okviru gradskog derbija.

Ekipa Nenada Lalatovića je uspela da slavi sa 0:1, a jedini gol na meču postigao je Ognjen Đuričin.

Ovom pobedom je tim Vojvodine uspeo da izbije na prvo mesto na tabeli domaćeg prvenstva, mada ima utakmicu više od Bačke.

Rad je danas savladao Mačvu sa 2:0, stigao je do druge pobede u prvenstvu i to protiv poslednjeplasiranog tima prvenstva, Mačve.

Voždovac je uspeo da slavi sa 2:0 protiv Mladosti iz Lučana, u oba poluvremena je postigao po jedan gol.

U prvom Jevtić postiže gol nakon asistencije Nikolića u 43. minutu utakmice, da bi u 66. minutu Purtić postavio konačan rezultat.

Javor i Napredak su, skoro kao i uvek, odigrali zanimljivu utakmicu. Već u 9. minutu je Javor poveo sa 1:0, a strelac je bio Petković nakon asistencije Sevića. Izjednačili su gosti golom Pajovića u 53. minutu, da bi Javor krenuo ponovo u akciju ka golu protivnika.

Možda i najlepši gol u Super ligi ovog kola postigao je Nikola Kuveljić koji je šutem sa 25 metara pocepao mrežu Jevrića, ali se Napredak nije predavao do samog kraja i uspeo je da izjednači rezultat. Igrao se 80. minut, Ivanović je izjednačio rezultat na 2:2