nedelja 10.11.2019.
18:04

Partizan sve ubedljivije vodi, ali...

Beta/Branislav Božić/Ds

Partizan je sve bliži pobedi protiv Inđije u 16. kolu Linlong Superlige, crno-beli sredinom drugog poluvremena vode sa 3:0, ali sve to je u senci tužne vesti koja je saopštena pre početka meča da je sin novinara Željka Pantića, 14-godišnji Isaija preminuo posle teške borbe sa opakom bolešću.

Utakmica je počela minutom ćutanja, a Partizan je poveo golom Zorana Tošića u 17. minutu meča.

Početak drugog poluvremena obeležio je gol Aleksandra Šćekića posle kornera sa leve strane u 51. minutu, a samo dva minuta kasnije Takuma Asano je iznudio jedanaesterac za Partizan.

Asano ga je i izveo, i to vrlo precizno i tako je prekinuo svoj golgeterski post, još od letošnjeg debija protiv Malatije u kvalifikacijama za Ligu Evrope.

Partizan je poveo sa 3:0, a onda, u 58. minutu, strelacdrugog gola Aleksandar Šćekić doživeo je, po svemu sudeći težu povredu levog kolena, posle jednog duela na sredini terena.

Iznet je na nosilima sa terena, odmah potom je prebačen u sanitetsko vozilo, a na atletskoj stazi Šćekić je dobio reči utehe i podrške od svog trenera Sava Miloševića.