14:38
Izvor: Sportske.net, TV Partizan

Gvinejac posle meča izneo svoje utiske, a progovorio je i o pomenutom problemu.

Screenshot/You Tube/Danas Conference Center

Sejduba Suma konačno počinje da igra onako kako se to od njega očekivalo još pre godinu dana, a juče je svoju dobru partiju protiv Rudara krunisao i lepim golom, u pobedi od 3:0.

U finišu utakmice malo je zabrinuo navijače crno-belih, žaleći se na povredu, nekoliko minuta mu je ukazivana pomoć, ali se potom vratio na teren i odigrao poslednjih par minuta meča.

U razgovoru sa Biljanom Obradović za klupsku televiziju neposredno po završetku utakmice u Nikšiću, Suma je potvrdio da nije u pitanju nikakav ozbiljniji problem.

''Utakmica je bila dobra, dali smo sve od sebe. Vratili smo se našoj igri i pokušavali da realizujemo svoje prilike u svakom momentu. Moja povreda nije ozbiljna. Mislim da je ovo dobar start za mene, nadam se da ću nastaviti ovako i da ću iz meča u meč biti sve bolji'', poručio je Suma.

Jedan od strelaca bio je i novi napadač crno-belih Rikardo Gomeš, koji je postavio konačih 3:0.

''Osećam se dobro, dobra utakmica, dobar start, sve je dobro po nas'', kratko je istakao Rikardo, s obzirom da engleski jezik još nije dobro savladao.