Suma pokrenuo Partizan, sad sve ispočetka!

četvrtak 24.09.2020.
20:14

Partizan ponovo liči na sebe, zahvaljujući izmeni koju je trener Stanojević napravio na poluvremenu.

EPA-EFE/SRDJAN SUKI

Posle razočaravajućeg prvog poluvremena, u kojem je Šarlroa povela sa 1:0, Partizan je mnogo bolje započeo drugo i u 53. minutu je stigao do izjednačenja.

U poluvremenu šef struke Partizana Aleksandar Stanojević je ostavio u svlačionici mladog Filipa Stevanovića, a na teren poslao Sejdubu Sumu, koji je vrlo brzo povezao konce u napadu Partizana i ne samo to, nego je upravo on i postigao izjednačujući gol.

Bila je to lepa akcija crno-belih, najlepša od početka meča, Marković je na desnoj strani u kaznenom prostoru proigrao Asana, njemu je lopta malo pobegla, ali je uspeo da je iskontroliše i onda pošalje idealnu loptu za Sumu, koji sa desetak metara ne greši - 1:1.

Pre toga, imao je Suma još jednu izglednu situaciju, kada mu je šut izblokiran, baš kao i Natho, koji je umesto mreže, sa 19-20 metara pogodio - Asana.