11:35
Izvor: Sportske.net, zurnal.rs

Može li se nešto promeniti u naredna dva dana?

Beta/Branislav Božić/Ev

Fudbaleri Crvene zvezde u utorak protiv litvanske Suduve na ''Marakani'' vodiće borbu za plasman u drugo kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, gde će ih najverovatnije čekati finski HJK Helsinki.

U prvom meču u Marijampolu nije bilo golova, igra nije bila na nivou iz većeg dela prošle sezone, ali Zvezdin neumorni vezista Branko Jovičić smatra da je jedan od razloga i to što su njemu i saigračima još uvek ''teške noge od priprema'', dok je Suduvi sezona u punom jeku.

''Izlazimo iz priprema, noge su teške. Kao što je poznato i prošle godine smo krenuli sa nerešenim rezultatom. Analizirali smo duel iz Marijampolja, znamo gde smo grešili i trudićemo se da te stvari ispravimo'', uverava Jovičić, a prenosi ''Žurnal''.

Ono što se očekuje u utorak jeste još defanzivnija igra protivnika, veliki broj igrača na protivničkoj polovini, pa se postavlja pitanje i kako probiti njihov odbrambeni bedem.

''Model iz drugog poluvremena, igranje u defanzivnom bloku nas očekuje i na našem stadionu. Zato je potrebno da budemo strpljivi, takve utakmice nas čekaju i u Superligi. Suduva će tražiti šansu iz kontranapada, što znači da nećemo morati od prvog minuta da jurimo gol'',