Stvari postale ozbiljne - Priveden sudija Obradović!?

17:15
Izvor: Sportske.net, Novosti.rs

Do sada neviđena situacija u srpskom fudbalu...

Beta/BranislavBožić/Ds

Manje od 24 časa nakon što je u Subotici odigran prvenstveni meč između Spartaka i Radničkog iz Niša u Jagodini je izgleda došlo do privođenja glavnog sudije tog susreta!

"Večernje Novosti" prenose saznanja da je arbitar Srđan Obradović priveden na informativni razgovor u Policijsku stanicu u Jagodini.

Sudija prve kategorije napravio je u nedelju veliki propust u duelu koji je odlučivao o tome ko će u Evropu i dosudio nepostojeći penal za domaćina.

Slike iz Subotice obišle su fudbalsku Evropu i svet, a kako ovo nije prvi put da sudija Obradović pravi greške ovakvog tipa predsednik FSS Slaviša Kokeza navodno je zatražio da arbitar iz Jagodine bude skinut sa liste.

Zanimljivo je i to da je za utakmicu u Subotici prvobitno bio delegiran Milorad Mažić ali je zbog intervencije UEFA Sudijska komisija naknadno delegirala Srđana Obradovića za delioca pravde.

Videćemo da li je informacija o privođenju na informativni razgovor tačna i kakva je sudbina Srđana Obradovića.

19:44

Da je pravde trebalo je da ga privedu posle derbija,ili posle Vojvodine(penal na Boaciju,kojem se i on sam smejao).Ali u Srbiji je pravda selektivna.

Gogi-11
21:50

A koga je trebalo privesti kod ne disudjenog penala nad trujicem? Radi preventive... a da su tako uradili nebi se desili lomovi nogu kradja u finalu kupa itd... Ovaj je samo piuncic u necijim rukama ali onaj drugi se malo otrgao sada igra sa vecim krimosima...

RG VILI
19:43

Sto ne objavljujete komentare???? Od glave da se krene „DUSAN MRAKIC“ i ko kod njega narucuje sudije

MALI PLAVI
19:38

Na kraju će biti pojeo vuk magare!

Z
19:11

Nisam mogao da verujem kada sam video klip...podsecalo me na neku uzbekistansku 3.ligu....ali se najiskrenije nisam zacudio, samo sam nastaviobdalje da saltam vesti

PARTIZAN ŠAMPION \'18
23:56

Mene podseća na skoro svaku zvezdicinu utakmicu.

Wednesday, 16.05.2018
22:06

Budimo realni i sada kao i uvek - njihov sudija je završio u zatvoru, to nema veze sa kvalitetom tima tj. upravo suprotno onome što ti tvrdiš.

Z
11:55

Dobro buraz....aj budemo realni sada....stvarno zvezda ima kvalitetniji tim...i sada stvarno nema veze sa sudjenjem

nemam pojma
18:54

Kad bi se sprovela istraga, za sve njegove gafove, pa da se otkrije nalogodavac, ili nalogodavci. Sigurno da treba i Mrakića ispitati. Bruji o njihovoj povezanosti sa klađenjem.

Burazer
18:49

Najzad nesto da se desi.

Consigliere 1927
18:46

A kad ce Andjelovski, Vasic, Siroki i Danilo Grujic biti ispitani ili oni imaju neki veto zato sto su pomagali Partizanu? Pogotovo ovaj prvi, Partizan-Napredak 1:1 Napredak dobija 2 zuta zbog auta u 27 minutu, pa onda slag na tortu Everton Luiz daje gol u 96 minutu iz ofsajda od metar. Druga situacija Borac Cacak-Partizan, Partizan pobedjuje u 97 minutu iz slobodnjaka koji izvodi Zoran Tosic, a pre toga pravi faul u napadu, ali Andjelovski sudi faul za Partizan. Kod njega kad Partizan ima nepovoljan rezultat nema nadoknade ispod 5 minuta, strasno jednom recju. Vama grobarima nauvise smeta Šegrt jer je negov tata bio 20 godina ekonom Zvezde. A slazem da je svirao nepostojeci penal za Zvezdu protiv Vojvodine kad je bilo 1:2 za Zvezdu. A protiv Backe kad je bilo 2:2 sudio je Popovic, ali on je po meni korektan sudija i to je bila jedina greska kada je dosudio u 85 minutu penal za Zvezdu, bilo je kontakta izmedju Ilica i Pesica, ali se Pesic teatralno bacio.

Grof of PalmaCity
18:38

Nadam se da ce admin objaviti komentar...STVAR JE ITEKAKO OZBILJNA!!??? KAKO JE MOGUCE DA SE OVA INFORMACIJA PROSIRI I DA SVI PORTALI PLASIRAJU OVU VEST , A ON TEK POSLE TOGA BUDE PRIVEDEN????

bagra
18:29

Priveden je jer je verovatno trebao da sudi penal za radnicki, ali je izgleda pomesao.

Grb partizana 1997?
00:03

Radnicki i Spartak ce igrati Evropu, to se znalo jos na pocetku prvenstva. Ovo je samo predstava za raju.