Što je mnogo, mnogo je! Srbija u pet utakmica promašila tri penala!

subota 17.11.2018.
16:03

Ovo već postaje ozbiljan problem...

Epa/Robert Ghement

Reprezentacija Srbije ubedljivo vodi posle prvog poluvremena protiv Crne Gore, rezultatom 2:0, ali ono što kvari utisak jeste još jedan promašeni penal naših igrača u Ligi nacija.

U 38. minutu meča, Aleksandar Mitrović je loptu poslao preko gola u pokušaju da izvede ''Panjenku''.

Podsetimo, prvi naš promašen penal u Ligi nacija bio je onaj Tadićev u Litvaniji, gde smo slavili sa 1:0, da bi isti igrač bio neprecizan sa bele tačke i u prošlom kolu u Bukureštu protiv Rumunije (0:0).

Osim ova tri promašena, ''Orlovi'' su iznudili i još jedan, za sada jedini koji su iskoristili, i to na gostovanju protiv Crne Gore, kada je Mitrović bio precizan.