Stižu dobre vesti i iz Severne Irske, Spartak sve bliži plasmanu u drugo kolo

četvrtak 19.07.2018.
21:33

I Spartak u ovim trenucima ima rezultat koji ga vodi dalje!

BETAPHOTO/Jelena Grlic/DS

U prvim utakmicama prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope, od naših predstavnika je Spartak najlošije prošao, pošto je u Novom Sadu tek u finišu uspeo da izbori remi (1:1) protiv severnoirskog Kolerejna.

Zbog toga Subotičani večeras imaju i težak posao u revanšu, ali posle prvih 45 minuta igre, iz Severne Irske stižu dobre vesti.

Spartak vodi rezultatom 1:0, a strelac je Mile Savković, momak koji je i u prvom meču postigao jedini gol za ekipu iz Subotice.

Nadamo se da će ekipa Vladimira Gaćinovića nastaviti u istom stilu i u nastavku i da će na kraju uspeti da se izbori za dvomeč sa Spartom iz Praga koja čeka pobednika  večerašnjeg duela.

Podsetimo, niški Radnički je već prošao u drugo kolo večeras, pobedio je i na Malti sa 1:0, a Partizan posle prvog poluvremena vodi protiv Rudara u Humskoj sa 2:0.