Šta se dešava sa Zvezdom?! Veliki preokret na Banovom brdu, a onda i neočekivana izmena!

subota 20.04.2019.
18:32

Ove sezone Zvezda nije navikla svoje navijače na ovako nešto.

Sportske.net/Pavle Knežević

Fudbaleri Crvene zvezde vodili su sa 2:0 u 18. minutu meča protiv Čukaričkog na Banovom brdu, ali sredinom drugog poluvremena doišlo je do potpunog preokreta - 3:2 za ''Brđane''!

Podsetimo, Marko Marin je u šestom minutu doveo Zvezdu u vođstvo, na 2:0 povisio je Ben iz jedanaesterca koji je iznudio Aleksa Vukanović, a onda su počeli Zvezdini problemi u odbrani.

Prvo je u 21. minutu Mudrinski smanjio na 2:1, da bi u završnici prvog poluvremena Luka Stojanović odličnim udarcem sa 18 metara izjednačio na 2:2.

Mirna igra u drugom poluvremenu, sve do 67. minuta, kada je Ognjen Mudrinski sjajno reagovao na centaršut Docića iz slobodnog udarca sa desne strane i pored danas nesigurnog Gobeljića udarcem glavom poslao loptu u mrežu Milana Borjana - 3:2!

Ali, samo tri minuta kasnije, trener domaćih Simo Krunić odlučio je da dvostrukog strelca izvede iz igre. Umesto Mudrinskog sada je na terenu mladi Tedić.

Ovo je, inače, prva utakmica ove sezone u Superligi u kojoj je Crvena zvezda primila tri gola.