Šta se dešava sa kragujevačkim Radničkim? Trener otkrio neverovatan detalj posle poraza od Pazaraca!

ponedeljak 14.10.2019.
17:47
Izvor: Sportske.net, fkradnicki.com

Da li je to najveći problem Radničkog u ovom trenutku?

Nenad Kotlajic/fkradnicki.com

Mnogo su Kragujevčani očekivali od jučerašnjeg derbija protiv Novog Pazara na ''Čika Dači'', ali umesto da uhvate priključak sa ekipama iz gornjeg dela tabele, potonuli su još dublje.

Novi Pazar je odneo ceo plen iz Kragujevca, slavio je sa 1:0, a Radnički je i ovoga puta bio neefikasan. U osam poslednjih utakmica, Kragujevčani su postigli samo dva gola, a na njihovu sreću ta dva gola donela su im ukupno šest bodova, po tri protiv Zlatibora i Budućnosti iz Dobanovaca.

Ali, u razgovoru sa novinarima posle jučerašnjeg meča, trener Radničkog Darko Vojvodić otkrio je mnogo veći problem koji postoji u njegovoj ekipi.

''Imali smo danas slučaj da pojedini igrači posle dvadeset minuta igre više nisu mogli ni da hodaju!

Ovde nije problem Darko Vojvodić, koji ovu ekipu nije ni pripremao, ni selektirao. Ovde je problem drugačije prirode. Darko Vojvodić može brzo da reši svoj status u ovom klubu, ali stvarni problemi će ostati'', naglasio je Vojvodić.

Gostima je čestitao na zasluženoj pobedi i istakao da je Novi Pazar bio mnogo bolji u jučerašnjem meču.

''Pokazali su da su jedna vrlo ozbiljna, dobro pripremljna ekipa, koja zna šta hoće u svakom momentu. Ja sam u Radnički došao sa namerom da popravim neke stvari, ali očigledno nisam uspeo u tome. Ekipa ima želju i voljni momenat, to nije sporno, ali jednostavno kad god naiđemo na protivnika koji ima jasno definisan koncept igre, mi se nađemo u problemu'', istakao je Vojvodić.

U sledećem kolu, 19. oktobra, Radnički gostuje u Zemunu.