Šta će Ranijeri reći na ovo? Mitar opet rešeta, ali je neozbiljno izveo penal! Ljaja i Krstaja ponovo u zagrljaju!

• 17. novembar 2018.

• 15:50

Da li su ''Orlovi'' već završili najveći deo posla protiv Crne Gore?

Reprezentacija Srbije vodi protiv Crne Gore posle prvog poluvremena sa 2:0, u meču petog kola Grupe 4 Lige C.

Naš tim je od početka meča imao inicijativu, ali su i gosti opasno pripretili u u 19. minutu, kada je Mugoša šutirao iz kontre, Rajković je odbranio, a lopta odlazi u korner.

Ali, kako je meč odmicao, sve je bilo u znaku reprezentacije Srtbije.

Samo dva minuta kasnije, prednost ''Orlova'' je duplirana. Kolarov je odlično centrirao sa leve strane, a Aleksandar Mitrović još bolje reagovao, vrhom kopačke je poslao loptu pod prečku Petkovićevog gola - 2:0!

Nešto kasnije Mitrović je imao još jednu odličnu priliku, ali je nesebično odlučio da uposli Gaćinovića, koji ipak nije uspeo da ovu akciju završi golom.

Ali, Mitrović neozbiljno šutira, pokušao je ''Panjenkom'', lopta je završila preko gola...