Srpski omladinci poraženi od Irske

utorak 10.10.2017.
18:19

Omladinska, U19 reprezentacija Srbije porazom je okončala prvu fazu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Finskoj.

fss.rs
fss.rs

Irci su u poslednjem, trećem kolu savladali Srbiju sa 2:1, posle preokreta u drugom poluvremenu.

Ipak, ovaj poraz nema velikih posledica po naš tim koji je već posle prva dva kola obezbedio plasman u narednu fazu kvalifikacija. Ipak, Irci dalje idu kao prvoplasirani, Srbija je zauzela drugo mesto.

Vođstvo našem timu u današnjem susretu doneo je Luka Ilić, pogotkom iz ''slobodnjaka'' u 28. minutu. Prednost našeg tima potrajala je do 59. minuta, kada je O'Konor izjednačio, a za potpuni preokret pobrinuo se Faruđa jedanaest minuta kasnije - 2:1.

Srbija je danas nastupila u sledećem sastavu:Popović - Vlalukin, Veselinović, Bošnjak, Terzić - Stanojev (Jovanović od 74.), Kojić (Živković od 82.), Petrović, Ilić - Joveljić, Jovanović (Nikolić od 65 .)