Srnić nerešiva enigma za odbranu Vojvodine!

sreda 21.10.2015.
19:08

Krilni fudbaler Crvene zvezde Slavoljub Srnić pokazao se kao vrhunski egzekutor u situacijama "1 na 1" pošto je sa dva gola poveo crveno-bele ka jedanaestoj uzastopnoj pobedi.

crvenazvezdafk.com

Fudbaleri Crvene zvezde propustili su priliku da sa penala stignu do prednosti protiv Vojvodine ali to nije uticalo na samopouzdanje izabranika Miodraga Božovića.

U završnici prvog poluvremena i na startu drugog dela igre Slavoljub Srnić je sa dva pogotka poveo Crvenu zvezdu ka jedanaestoj uzastopnoj pobedi u Superligi.

Oba pogotka Srnić je postigao nakon što je dobio precizne pasove u šesnaesterac ali je i sam pokazao da nema problema sa realizacijom.

Doskorašnji prvotimac Čukaričkog pogodio je u 39. i 61. minutu a uloge asistenata preuzeli su Hugo Vieira i Aleksandar Katai.

Црвена звезда - Војводина 1:0 39' Славољуб Срнић

Posted by Супер Лига on Среда 21. октобар 2015.

Црвена звезда - Војводина 2:0 61' Славољуб Срнић