utorak 20.11.2018.
22:09

U Humskoj sve polako dolazi na svoje mesto.

Beta/AP Photo/Darko Vojinović

Posle razočaravajućeg prvog poluvremena, tokom kojeg je i Litvanija bila veoma blizu vođstva, selektor reprezentacije Srbije Mladen Krstajić konačno je odlučio da pojača napad i da uz Mitrovića u špicu zaigra i Aleksandar Prijović, koji je zamenio Gaćinovića.

Nismo dugo čekali na željeni rezultat.

Ali, ponavlja nam se boljka iz meča sa Crnom Gorom.

Umesto da rutinski privedemo meč kraju, dozvolili smo protivniku da se vrati u igru. Posle prodora gostiju po desnoj strani, usledio je centaršut u kazneni prostor, a tamo se najbolje snašao Petravičijus i zatresao mrežu Predraga Rajkovića.

Ipak, u 71. minutu, slična akcija kao kod drugog gola našeg tima, s tim što je ovoga puta u ulozi egzekutora bio Aleksandar Prijović, za ponovo ubedljivih 3:1.

To nije bilo sve od Prijovića, koji je tri minuta kasnije upisao i asistenciju za Ljajića koji prelepo završava akciju za 4:1.