21:50

Pet golova u mreži domaćina, moglo je da bude mnogo više.

fss.rs
fss.rs

Reprezentacija Srbije je i dalje maksimalna u Grupi 7 kvalifikacija za Evropsko prvenstvo sa svih 6 pobeda.

Kao što se i očekivalo, reprezentacija Gorana Đorovića je uspela da savlada Gibraltar u gostima, a konačan rezultat je bio 0:6.

Od samog starta je bilo samo pitanje kojim rezultatom će se završiti ova utakmica, pobednik nije dolazio niti jednog trenutka u pitanje.

Petnaest minuta je bilo potrebno našoj reprezentaciji da postigne prvi gol, Jović je pronašao Lukića, fudbaler Levantea nije imao težak zadatak da postigne gol za 1:0.

Samo šest minuta kasnije Luka Jović postiže gol za 2:0, da bi do kraja poluvremena Gajić uspeo da postigne novi gol za 3:0.

Luka Jović i Aleksandar Lutovac su pravili dosta problema domaćinima, a upravo je Lutovac na asistenciju Jovića uspeo da postigne gol za 4:0.

Na 5:0 povisio je Jović svojim drugim golom na današnjem meču, a konačnih 6:0 postavio je Zlatanović.