Srbija ''B'' remizirala na otvaranju stadiona Metalca

• 12. septembar 2012.

• 22:59

Svečano je večeras bilo u Gornjem Milanovcu, gde je i zvanično otvoren novi stadion Metalca. Pred oko 4.500 gledalaca, večeras je gostovala ''B'' reprezentacija Srbije, koja je na kraju remizirala sa domaćim prvoligašem.

Utakmica na prelepom stadionu Metalca, pod svetlima reflektora, završena je rezultatom 2:2.

Srbija ''B'' je povela već u prvom minutu golom Binića. Usledio je preokret preko Sedlara u 51. i Živadinovića u 76. minutu, da bi konačnih 2:2 postavio Adamović u 84. minutu.

Utakmici su, pored prvog čoveka Metalca Dragoljuba Vukadinovića, prisustvovali i predsednik FSS Tomislav Karadžić, zatim selektor ''A'' reprezentacije Srbije Siniša Mihajlović, generalni sekretar FSS Zoran Laković, predsednik Partizana Dragan Đurić i mnogi drugi.

Metalac: Pejović, Rodić, Ovusu, Luković, Gojak, Babić, Kosić, Ivanović, Radisavljević, Janaćković, Vujović. Igrali su još: B. Živković, Mišić, Ćirković, Dopuđ, Miletić, Živadinović, Kolaković, Pavlović, Janketić, Filipović, Ružičić, Sedlar, Kuljanin, Langura.

Srbija ''B'': Aleksić, Miljković, Momčilović, Gogić, Đurić, Gašić, Krmar, Marko Adamović, Binić, Ristović, Perović. Igrali su još: Lukač, Novaković, Josimović, Mutavdžić, Pavković, Kovačević, Nenad Adamović, Stojanović, Vulićević.