Spuštena zavesa na Prvu ligu ove godine - Pazarcima tri boda, Kragujevčani bez pobede na Zlatiboru

subota 07.12.2019.
19:33

Odigrane i zaostale utakmice od srede.

Nenad Kotlajic/fkradnicki.com

Radnički iz Kragujevca se sa bodom vraća kući sa Zlatibora. Domaćin koji je bolje rangiran tim je bio bezopasniji, a gosti su mogli do svih bodova da je Ilićeva lopta završila iza gol-linije nakon odbitka od prečke.

Ipak, bez golova na "Švajcariji".

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas ekipu Smedereva 1924 sa 3:1, u utakmici 23. kola Prve lige Srbije.

Bodove domaćinu u poslednjem meču ove jeseni doneli su Anes Hot u četvrtom i Miloš Đokić u 28. i 32. minutu, dok je jedini strelac za tim iz Smedereva bio Milan Basrak u 36. minutu.

Utakmicu na Gradskom stadionu pratilo je oko 1.500 gledalaca.