Spartak se brani svim silama, Sparta povela

četvrtak 02.08.2018.
19:53

Prečka, stativa, ali i gol u mreži Spartaka, srpski tim i dalje ima prednost pred odlučujućih 45 minuta u Pragu.

Beta/Jelena Grlić/Ds

Ekipa Spartaka iz Subotice nema više tako dobru prednost kao pred duel u Pragu protiv Sparte pošto nakon prvih 45 minuta gubi sa 1:0.

Dakle, nakon 3/4 dvomeča rezultat je 2:1 za naš tim.

Sparta je imala veliki broj prilika, pogodili su prečku i stativu, ali su u 28. minutu uspeli da stignu do gola.

Nakon asistencije Plavšića koji je jedan od opasnijih igrača Sparte, Šural se dobro snašao i uspeo je da postigne gol za 1:0 u današnjem meču.

Gol visi u vazduhu Subotičana, nadamo se da će izdržati do samog kraja i da će uspeti da postignu gol čime bi demoralisali domaćina.

Inače, Belić je za sada možda i najbolji pojedinac utakmice, što dovoljno govori o tome koja ekipa je bila bolja danas.