Šok za šokom, nepriznat gol Zvezdi, pa isključenje!

utorak 13.08.2019.
21:15

Kako se sve okrenulo...

crvenazvezdafk.com

Crvena zvezda će u poslednih nešto više od pola sata protiv Kopenhagena na ''Parkenu'' morati sa igračem manje na terenu, jer je u 54. minutu isključen štoper crveno-belih Nemanja Milunović.

On je na isti način dobio dva žuta kartona, prvi u prvom poluvremenu - oba puta je u skoku laktom zakačio N'Dojea i oba puta sudija Mažejka ga je sankcionisao.

Da sve bude šokantnije za crveno-bele, samo minut pre Milunovićevog isključenja, Marin je sa Vukanovićem izveo uigranu kombinaciju iz slobodnog udarca, Vukanović je potom postigao gol, ali je po proceni pomoćnog sudije bio u ofsajdu...

Ostalo je 1:1, što je rezultat iz prvog poluvremena, videćemo šta će se dešavati do kraja.