ŠOK! Kruševljani znaju sa "večitima", istrošena Zvezda dala nadu pratiocima!

nedelja 01.10.2017.
19:01

Crvena zvezda nije uspela da upiše tri boda na gostovanju u Kruševcu, domaći su slavili!

crvenazvezdafk.com

Crvena zvezda je danas igrala u četvrtoj garnituri, a izgleda da im ne donosi baš veliku sreću pošto je danas izgubila od Napretka iz Kruševca koji je slavio sa 1:0 golom u poslednjim sekundama meča!

Ekipa Vladana Milojevića je danas izgubila prve bodove od početka sezone u Super ligi, ne računajući utakmicu protiv Partizana.

U prvih desetak minuta meča nije bilo prilika ni na jednoj, ni na drugoj strani, a prvi je pripretio Aleksandar Pešić, prvi napadač Crvene zvezde na ovoj utakmici.

Bila je to dobra prilika za napadača koji je letos stigao u Crvenu zvezdu, ali je golman Petrović bio bolji u ovoj situaciji.

Nakon toga, pretili su domaći, preko Alivodića, kasnije i Vukanovića, ali promene rezultata do kraja poluvremena nije bilo.

Videlo se da Crvenoj zvezdi fale standardni prvotimci i igrači koji danas nisu bili u sastavu, a bili su protiv Kelna u četvrtak.

Napredak je bio daleko bolji rival od Crvene zvezde na startu drugog poluvremena. Mitrović i Vukanović su imali dobre prilike, a najbolju su propustili u 59. minutu kada je Kasalica dodao do Alivodića, a ovaj je već savladao golmana Borjana, ali je poslao loptu pored gola.

Zvezda je imala dobru šansu preko Slavoljuba Srnića, centrirao je Radonjić, a Srnić je loše zahvatio loptu, bila je to dobra šansa za Zvezdu.

Zvezda je najbliža golu bila u 77. minutu kada je Srnić pogodio prečku nakon što je Pešić promašio loptu, bil oje to najbolja šansa za goste u dotadašnjem toku susreta.

Kako se meč približavao kraju, Crvena zvezda je bila sve bliža golu, a Napredak je čekao svoju šansu iz kontri i prekida. Alivodić je upravo pretio posle kontre, Zvezda je imala i sreće, ostalo je 0:0.

Petrović je polako rastao u junaka utakmice nakon šuta Donalda, odlično je intervenisao, a do kraja utakmice videli smo još sjajan slobodan udarac Nenada Milijaša, Petrović je samo pogledom ispratio taj udarac u 95. minutu meča.

Kada se mislilo da će ostati 0:0, Napredak je uspeo da stigne do zlata vrednih bodova!

Mitrović je na fantastičan način postigao gol u 7. minutu nadoknade, lobovao je Borjana na majstorski način i tako Zvezdi naneo prvi poraz ove sezone u domaćem šampionatu!

05:15

Cestitam Napretku na potpuno zasluzenoj pobedi.

Povratak kralja 57
Sunday, 01.10.2017
22:32

Nije ništa drugo nego umor. Ne može Mažić da sudi i LŠ i kvalifikacije za SP i da stigne da reši utakmicu zvezdi, trudio se ali je bio primetan umor. Moraju da sude od sada odmorne zvezdine sudije.

Nemanja Vidiiic No1
01:04

trudio se da da nas unisti maksimum,nego sto vi niste pobedili izmisli jos nesto :)

Stefan Lazović
21:27

Svaka cast Napretku, treba nam vise ovakvih utakmica

Bojan Samardzic
21:14

Potroseni smo, vidjelo se to u onom drugom poluvremenu protiv Kelna, pokazalo se da sam brinuo s razlogom. Vjerovatno je tako moralo da bude, jer kako smo igrali protiv Krasnodara to je cudo jedno. Nedostaje nam i dosta standardnih igraca, moze se reci da smo desetkovani i sa te strane. Nadam se da cemo se oporaviti tokom pauze.

20:21

A sta smo mogli da ocekujemo? Najbolji da igraju EL a da odmaraju domace prvenstvo! Ovi sto su igrali vecina pocrkala u drugom poluvremenu. Gobeljic dobar u defanzici ali u ofanzivi ne postoji! To se vidi svaki put kada igra levog beka. Babic jako los danas. Donald ispustio dusu u nastavku, mada je i zasluzio drugi zuti! Pesic isto jako los. Krsticic mozda bio najbolji kod nas. I tacno se vidi ono sto sam pricao da bez Kange delujemo dosta losije u ofanzivi. Nez sta su radili na pripremama kada nemaju snage za 90 min.

Toto Salvatore Riina
20:01

Sve vam je oprošteno :-) A najgore od svega sto će sad ovi iz Kruševca da se nalože posto su večitima otkinuli bodove :-)

Kiany Riws
19:38

Umor i nista drugo!

Don Kihot
19:34

Poraz u pravom trenutku, da svi shvate i nikada ne zaborave da su samo zahvaljujući velikoj borbenosti uspeli do sada da naprave rezultat i u evropi i u domaćem prvenstvu. Ništa strašno, idemo dalje.

Delija sm
19:12

Ma bravo odmaramo igrace kao da ce mo osvojiti ligu evrope alo nasa realnost je super liga

19:24
Yeti Sumadinac
20:06

Budalu ne trazis ona se sama istakne.

FRATRIA
19:07

Cestitke Napredku idemo dalje, ne mogu se sve dobiti.

ddr16
19:06

zar nisu pisali grobari kako su oni nasa filijala i kako ce da nam se sklone?

Petar Petar
19:33

Ne sklanjaju vam se oni. Nisu ni u prosloj sezoni, njih ste jednostavno prosle godin izmasakrirali kradjama. Realno, Zvezda danas nije zasluzila pobedu ni malo. I da je ranije menjao Vukanovica Kosanovic resio bi Napredak jos i ranije utakmicu lagano. I u sustini u svakoj ekipi postoji bar jedan igrac kada se igra protiv vas koji igrom vise vama koristi nego ekipi za koju igra, danas je to bio Vukanovic.Plus sto po meni ne postoji golman koji ima vise srece od ovog vaseg Borjana. Znaci, jedna je stvar kad golman odbrani mat pozicije, a potpuno druga kad mu pogadjaju precke, stative i mase gol za dva milimetra kad on ni blizu lopte nije.

ddr16
22:26

vukanovic im je inace jedan od boljih igraca,danas mu smao nije bio dan. inace,to sto pises za borjana je smesno,nije on ne znam kakav golman ali te stative i precke se jednostavno desavaju,pa i srnic je danas pogodio precku,a golman ni blizu nije bio. a ovo da u svakoj ekipi postoji igrac koji vise koristi zvezdi ne znam kako da komentarisem,isti ovaj napredak je prosle nedelje igrao protiv vas i to sa 10 igraca vise od sat vremena,na vasem terenu...

19:05

7 min nadoknade? Ma može kad si bolji i jači. Ne pomaže ni Mažić: 51' drugi žuti Donaldu nakon što je povredio Markoskog; 67' nepostojeći ofsajd nakon što je Babić igrao loptom, a Vukanović bi sam izašao ka Borjanu; 82' Pešić 3. put igra rukom i ne dobija nijedan žuti karton.

Emperador(2018)
19:31
19:38

Pa vama isto 7 i dali ste ga iz ofsajda za izjednacenje o cemu ti?

Непобедиви
19:04

Kakav zal ostaje sto nam je Partizan dao onakav gol (asistencija rukom olus ofsajd) inace bismo sa vecitima imali maksimalni ucinak u dva vezana kola. Bravo za momke. Veliki pozdrav za one koji su pricali da ce Napredak da se skloni Zvezdi. Ono uzvikivanje za Grobare je bilo namenjeno iskljucivo bivsim igracima Partizana koji su sada u Napretku i to su i dokazali momci na terenu. Samo mo jedna stvar nije jasna, a to je kako Djurdjevic sudi mec a covek he iz Krusevca...

23:15

Ostaje žal što niste pokušali da igrate fudbal i protiv Partizana kao protiv zvezde nego ste se izležavali da bi na taj nesportski, a za sudiju dozvoljeni način došli do bod(ova) pa da vidimo da li biste zaslužili i ostvarili koji. A kad već pričamo o suđenju onda ostaje žal što za svako simuliranje=zadržavanje vremena nije pokazivao žuti karton igraču koji to radi. Nisam siguran da bi utakmica bila završena, verovatno bi Napredak ostao bez dovoljno igrača i bila registrovana 3:0 za Partizana ili biste ipak igrali fer.

Čeki
13:36

Cek daj molim te, pa svi se izlezavaju kad im ide u korist pa i vi.