Partizan pobedom overio titulu

• 29. maj 2011.

• 11:50

Fudbalerima Partizana pred početak utakmice u Lučanima uručene su medalje i šampionski pehar za četvrtu uzastopnu osvojenu šampionsku titulu. Crno-beli poveli golom Tejga, prednost uvećao Miljković početkom drugog poluvremena. Užičani u finišu stigli do počasnog gola preko Pejovića - 1:2.

Babarogic - Ilic

Pred oko 5.000 gedalaca u Lučanima, šampionski pehar uručen je zameniku kapitena crno-belih Saši Iliću, u odsustvu kapitena Krstajića.

Crno-beli su nastupili u kombinovanom sastavu, kako je i najavio trener Stanojević. Nema Krstajića, Ilieva, Babovića, golmana Stojkovića, Saša Ilić je na klupi za rezerve. Priliku su dobili mladi Brašanac, Šćepović, Stanković, golman Živković.Tejgo

Posle par poluprilika na obe strane, Partizan je došao do vođstva u 19. minutu.

Korner sa leve strane izveo je Zvonimir Vukić, najviši u skoku bio je Tejgo i u, po svoj prilici, svojoj oproštajnoj utakmici u dresu Partizana, reprezentativac Gane šalje loptu u donji levi ugao gola domaćih - 0:1.

Samo dva minuta kasnije, Tejgo je umalo postigao i drugi gol kada je posle pasa Šćepovića izbio sam ispred golmana domaćih, ali je otišao suviše udesno i na kraju uspeo samo da pogodi stativu.

Crno-beli su ipak uspeli da stignu do drugog gola, u 52. minutu. Kao i kod prvog gola, gosti su iznudili korner, ovoga puta ga je izveo Davidov, Šćepović je spustio loptu do Miljkovića koji je šalje pod prečku - 0:2.

Miljkovic Partizan

Domaći su nedugo zatim preko Tanuševa mogli da smanje prednost crno-belih, ali je Savić sa gol linije otklonio opasnost. Ipak, Užičani u finišu stižu do počasnog gola kada je  Pejović iskoristio grešku Smiljanića i iz neposredne blizine savladao Živkovića - 1:2.

(foto: partizan.rs, mondo.rs)