Slaba Zvezda gubi na poluvremenu!

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 22. jul 2016.

• 20:47

Na tri minuta do kraja poluvremena Gobeljić je uspeo da zatrese mrežu Crvene zvezde. Zvezda ostavila veoma loš utisak, odličan Napredak.

Crvena zvezda još uvek nije u svojoj prepoznatljivoj formi od prošle sezone, u prvom poluvremenu protiv Napretka nije stvorila mnogo prilika. Golom Gobeljića Napredak vodi sa 1:0 protiv Crvene zvezde, a gol je postignut u 42. minutu meča.

Pre gola, videli smo dve dobre prilike za Crvenu zvezdu, Srnić je propustio zicer na asistenciju Plavšića nakon akcije sa Ruizom, da bi minut nakon toga Poletanović šutirao, ali je njegov udarac izblokirao Frimpong.

Na drugoj strani najbolju priliku je propustio Ndiaje koji je glavom šutirao u Kahrimana koji je bio odlično postavljen.

Evo nekih utisaka nakon prvog poluvremena, generalni utisak navijača jeste da je Plavšić jedan od boljih i da zaslužuje mesto u startnoj postavi Crvene zvezde.
Pogledajte za kraj i gol koji je postigao Gobeljić.