22:18
Izvor: Beta

Posle današnjih mečeva petog kola, jasno je da se Crvena zvezda izdvojila na liderskoj poziciji.

Sportske.net

Fudbaleri Radničkog vezali su treću pobedu u Super ligi, pošto su večeras na svom stadionu u Nišu sa 2:0 pobedili Rad u petom kolu.

Radnički zauzima peto mesto sa devet bodova, uz utakmicu manje, dok je Rad 12. sa četiri.

Strelci na stadionu Čair bili su Lazar Arsić u 40. i Saša Stojanović u 77. minutu.

Napredak
je pobedio drugi put zaredom, posle tri utakmice bez trijumfa na početku sezone.

Pobeđen je čačanski Borac u Kruševcu sa 3:1.

Golove za domaćina postigli su Slobodan Urošević u 43, Nenad Šljivić iz penala u 58. i Aleksa Vukanović u 69. minutu, dok je pogodak za goste iz jedanaesterca u 80. postigao Lazar Sajčić.

Napredak je sedmi na tabeli sa sedam bodova, dok je Borac bez ijednog ostao na poslednjem mestu.

Ranije danas, Crvena zvezda je savladala Bačku sa 3-1, Zemun je bio bolji od Čukaričkog (2-0), a Partizan je u derbiju u Novom Sadu pobedio Vojvodinu sa 1-0.