SL - Vošin "pokeraš" obeležio poslednje kolo

  • Autor: Mihajlo Vidojević

  • 20. maj 2018.

  • 18:12

  • Izvor: Sportske.net, fkvojvodina.rs

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • email

Četvorostruki strelac u ubedljivoj pobedi Vojvodine na Banovom Brdu proglašen je za najboljeg igrača poslednjeg kola Super lige Srbije u sezoni 2017/18.

SL - Vošin
Foto: Sportske.net
Subotnjim okršajem Crvene zvezde i Voždovca na stadionu "Rajko Mitić" stavljena je tačka na još jednu fudbalsku sezonu u Srbiji.

Pošto su sve ostale utakmice 37. kola odigrane još u četvrtak čekalo se da Zvezda i Voždovac odrade posao kako bi bilo potvrđeno ono što se znalo.

Prvotimac novosadske Vojvodine Eze Vinsent proglašen je za najboljeg igrača 37. kola Super lige Srbije, pošto je upisao maestralnu partiju na gostovanju Čukaričkom.

Novosadska "Stara Dama" slavila je na Banovom Brdu rezultatom 6:1, a Nigerijac je postigao četiri gola i upisao asistenciju!

Momak koji je prethodne zime stigao na "Karađorđe" iz Metalca postigao je po dva gola u prvom i drugom poluvremenu, a u 77. minutu asistirao je Lazaru Arsiću za gol.

Eze Vinsent je u prolećnom delu sezone upisao 14 nastupa za Vojvodinu i upisao ukupno 8 golova.

Na kraju sezone možemo da se podsetimo kako izgleda spisak najboljih pojedinaca od 1. do 37. kola Super lige Srbije.

1. kolo: Slavoljub Srnić (Crvena zvezda)
2. kolo: Nemanja Nikolić (Spartak ŽK)
3. kolo: Bojan Matić (Mačva)
4. kolo: Filip Stuparević (Voždovac)
5. kolo: Nemanja Mladenović (Zemun)
6. kolo: Vladimir Volkov (Rad)
7. kolo: Nemanja Nikolić (Spartak ŽK)
8. kolo: Đorđe Ivanović (Spartak ŽK)
9. kolo: Andrija Luković (Voždovac)
10. kolo: Nenad Gavrić (Mačva)
11. kolo: Aleksa Vukanović (Napredak)
12. kolo: Dejan Georgijević (Voždovac)
13. kolo: Vladan Đogatović (Javor Matis)
14. kolo: Dejan Georgijević (Voždovac)
15. kolo: Enver Alivodić (Napredak)
16. kolo: Aleksandar Pešić (Crvena zvezda)
17. kolo: Ričmond Boaći (Crvena zvezda)
18. kolo: Ričmond Boaći (Crvena zvezda)
19. kolo: Aleksandar Pešić (Crvena zvezda)
20. kolo: Lazar Arsić (Radnički Niš)
21. kolo: Mile Savković (Spartak ŽK)
22. kolo: Milan Pavkov (Radnički Niš)
23. kolo: Dejan Đenić (Zemun)
24. kolo: Milan Rodić (Crvena zvezda)
25. kolo: Aleksandar Lutovac (Rad)
26. kolo: Nikola Petković (Zemun)
27. kolo: Luka Luković (OFK Bačka)
28. kolo: Momčilo Mrkaić (Javor Matis)
29. kolo: Marko Docić (Čukarički)
30. kolo: El Fardu Ben (Crvena zvezda)
31. kolo: Miljan Vukadinović (Zemun)
32. kolo: Zoran Tošić (Partizan)
33. kolo: Đorđe Ivanović (Partizan)
34. kolo: Ivan Cvetković (Javor Matis)
35. kolo: Luka Mićić (OFK Bačka)
36. kolo: Ibrahima Ndijae (Napredak)
37. kolo: Eze Vinsent (Vojvodina)

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • email

Komentari