sreda 26.02.2020.
20:33

Zanimljivi rezultati, sladili se i gosti.

Sportske.net

Vojvodina je na svom terenu večeras dočekala ekipu Radničkog iz Niša i slavila je rezultatom 3:0 (1:0).

Pojačanje iz Javora Momčilo Mrkaić je doveo domaće u prednost u 1. minutu utakmice, da bi u 69. minutu Vukadinović povisio na 2:0. Konačnih 3:0 postavlja Momčilo Mrkaić svojim drugim golom na ovom meču.

Rad je na Banjici dočekao Javor, a pobednika nije bilo, 1:1.

Andrija Kaluđerović je doneo domaćima prednost u 86. minutu iz penala, da bi Piščević izjednačio u 90. minutu utakmice.

Neprijatno je svoje navijače iznenadio Napredak iz Kruševca. Oni su od 77. minuta igrali sa igračem manje jer je Gavrić dobio crveni karton, a domaće je kaznio Stamenković u 85. minutu utakmice.

Sladili su se i gosti iz Bačke Topole. Pobedu je TSC odneo u Šapcu gde je jedini strelac protiv Mačve bio Tumbasević u 28. minutu utakmice.

U duelu dva beogradska tima, Čukarički je na Banovom brdu slavio protiv Voždovca sa 2:1. Domaći su golovima Docića iz penala i Tedića u 43. minutu utakmice poveli sa 2:0, a neizvesnost je uneo Gjorgijevski u 83. minutu meča. Ipak, promene rezultata do kraja nije bilo.