subota 31.03.2018.
17:03

Crveni, promašeni penal, sve smo videli na Čairu.

Sportske.net

Radnički i Vojvodina odigrali su nerešeno - 1:1 na Čairu, istirezultat i u Zemunu, pobede za Borac i Radnik.

U derbiju kola u Nišu, Vojvodina je u poslednjim trenucima meča ispustila pobedu.

Novosađani su poveli golom Zličića u 54. minutu, ali nisu uspeli da sačuvaju prednost pošto su početkom drugog dela igre ostali i sa igračem manje.

Posle koškanja između Radoša Bulatovića i Vinsenta Ezea u 46. minutu, sudija Bojan Nikolić je obojici igača pokazao po žuti karton, što je za Vinsenta bio drugi na ovom meču, odnosno crveni.

Nišlije su imale prvu veliku priliku da izjednače u 74. minutu kada je golman Voše Emil Rockov zaustavio penal Pavkovu.

Radnički je uspeo da iskoristi brojčanu prednost tek u finišu utakmice, tačnije u 89. minutu.

Važnu pobedu u borbi za opstanak zabeležio je čačanski Borac koji je na svom terenu savladao Mačvu rezultatom 2:0, dok je Radnik bio bolji od Javora - 1:0, Zemun i Napredak su remizirali takođe 1:1.